Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято щасливого дитинства

Свята в дошкільному навчальному закладі-яскраві події в житті дошкільнят, які дають малятам велику втіху та радість, духовно і культурно збагачують маленьку особистість, сприяють її успішній соціалізації.
Вже стало гарною традицією щороку в травні проводити дитячий захід «Барвінкові зорі”. Багато мешканців нашого міста, батьків, гостей зібралося 4 травня в дошкільному навчальному закладі «Барвінок» на свято «Барвінкові зорі», яке проходило на святково прикрашеному майданчику. Весела музика, сонячні промінці, дитячі посмішки допомогли створити прекрасне свято радості та надії. Пройшло свято під гаслом «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!».
З великої любові і поваги до працівників, дошкільнят закладу на свято прибули колеги із дошкільних закладів району.
Разом з органами влади, відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації колектив дошкільного навчального закладу та батьківська громадськість дбають про всебічний розвиток інтересів та здібностей малюків, забезпечують належний рівень навчання і виховання.
Цього дня зі святом дорослих і малих привітали та вручили подарунки голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков, заступник голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ірина Зикова та голова Кам’янсько-Дніпровської міської ради Андрій Дятлов.
Виступи дітей просто зачарували і заворожили, вабили зір присутніх їхні святкові вбрання, різнобарвні українські вишиванки, віночки та стрічки.
Діти вражали своєю підготовленістю у виконанні віршів, пісень, таночків, танцювальних композицій.
З емоційним захопленням присутні зустріли пісню «Рідний край» у виконанні Миланії Загрудньої і Кості Таранова та таночок середньої групи «Васелечки».
Оркестр українських музичних інструментів «Розпрягайте хлопці коней» був зустрінутий дружніми оплесками. А якими елегантними та вишуканими були хлопці у таночку «Козаки».
Чарували співучими голосами хлопчики Кирило Юхно, Артем Щедрін, Кирило Попитайленко, Костя Таранов, Марк Кучин, під час виконання пісні «Ми нащадки козаків».
Сподобалися глядачам масові флешмоби з прапорцями «Тільки в нас на Україні» та «Україна –це ми».
Незабутнім був танок–хоровод «Сопілка та дівчатка», а пісня «Соколята» у виконанні дітей групи «Капітошка» Маші Ляшенко, Насті Лосєвої, Ксенії Борисенко, Сєви Бухенко, Влада Перніпесова, Віри Степанової, Калини Кобзистої і Ангелини Титовської викликала радісний захват.
Дзвінкими голосами, щирою українською мовою маленькі вихованці групи «Телепузики» співали пісню «Кущ калини» Ярослава Черепкова, Діана Нікуліна, Ліля Тисличенко, Кіра Чернявська, Дарина Сербіна, Саша Лебідь.
Після фінальних виступів у сучасному таночку «Перлина України» та пісні усі діти ще довго залишалися на сцені, бо глядачі не відпускали їх та музичного керівника Г.В. Яковлєву, нагороджуючи шквалом аплодисментів. І як завжди, в кінці свята дітлахи отримали величезний солодкий подарунок – торт, який вони із задоволенням смакували.
Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» є сучасним, успішним і опорним. Керує цим закладом заступник директора з дошкільної освіти навчально-виховного комплексу «Дитячий садок-загально-освітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Запо-різької області Тамара Костянтинівна Кузьміна.
Професійно підготовлені педагоги закладу навчають, розвивають, виховують дітей, відкривають історію, особливості і традиції, культуру рідного народу, відповідально виконують завдання, які висуває сьогодення.
З метою підвищення свого рівня знань, обізнаності батьків, якості знань дітей і взагалі щоб бути кращими, цього навчального року педагогічні працівники дошкільного навчального закладу «Барвінок» разом з ще 4-ма дош-кільними навчальними закладами району були учасниками міжнародних проектів «Вчимося жити разом» та «Садочок-простір дружній для дитини». В березні на базі закладу відбувся виїзний обласний семінар за темою «Моніторинг якості дошкільної освіти», який проводила кафедра дошкільної освіти при Запо-різькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти під керівництвом завідуючої кафедри О.М. Байєр.
Також у дошкільному навчальному закладі часто проходять районного рівня семінари, районні методичні об’-єднання, виставки, майстер-класи, засідання круглих столів для завідуючих та педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів району.
Участь у обласних виставках, фестивалях, конкурсах, змаганнях «Україна – рідний край», «Джерело батьківських знань», «Кращий сайт дошкільного навчального закладу», дитячому міжрегіональному фестивалі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», де діти стали лауреатами обласного фестивалю, дозволяє по-ділитися із колегами області своїми напрацюваннями, поширити інноваційний педагогічний досвід та забезпечити співпрацю з іншими освітніми дошкільними закладами. Підсумки участі в заходах будуть підведені до обласного Дня дошкілля у вересні 2017 року.
В кінці свята зі словами вдячності і привітання до присутніх звернулася методист районного методичного кабінету з дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержад-міністрації Ольга Петрівна Кириленко та побажала, щоб щастя, яким світяться дитячі обличчя, святкові миттєвості лишилися в пам’яті дітей, батьків, гостей на все життя, щоб усім завжди було добре як у дитинстві, а колективу дошкільного навчального закладу «Барвінок» – оптимізму, миру, злагоди та творчості.
Ганна СІТНІКОВА.