Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Бібліовізит до читачів

Робітники дитячого відділу КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна бібліотека для дорослих та дітей» 18 квітня завітали в гості до учнів молодших класів загальноосвітньої середньої школи № 3. Це не перший День бібліотеки, який проходить в стінах школи.
Цього разу для дітей була підготовлена інтелектуальна ігрова година «Спілкуйся, щоб дружити, радіти і творити». Всі ми хочемо, щоб наші діти добре спілкувалися з однолітками та однокласниками, були привітними та щирими друзями. Проведена година нагадала дітям, як треба ставитись до інших, щоб створити в класі добрі відносини.
В ході заходу діти приймали участь в різноманітних іграх, вікторинах та конкурсах. Учні проявили себе не тільки як дружний колектив та гарні друзі, а ще як справжні маленькі актори. Протягом ігрової години школярі намагалися зрозуміти друга за жестами та мімікою, складали «Словник чемної дитини», обирали модель відносин, які б вони хотіли мати в своєму класі. За допомогою ляльок Іванка-Неслухнянка та Яринки розглядали ситуації та виправляли помилки героїв. Цікаво та весело пройшла поетична хвилинка. Діти добирали риму до запропонованих слів про злагоду, чуйність, лад та мир.
Почуття взаємодопомоги, товариськості, дружби здавна цінувались українським народом. Про це є чимало казок та прислів’їв, які пригадали всі присутні та охарактеризували їх.
Підсумовуючи, діти зауважили, що клас – це маленька сім’я. І всім хотілося, щоб в ній панувала доброта, любов, взаєморозуміння та пошана.
Хочеться подякувати вчителям Юлії Сергіївні Резниченко, Наталії Володимирівні Заяць, Ніні Петрівні Пінчук, які на протязі заходу допомагали дітям складати пазли, вирішувати психологічні загадки та підбадьорювали своїх вихованців. В кінці зустрічі бібліотекарі запросили всіх в оновлену після ремонту бібліотеку.
О.О. Чистобородова, бібліотекар дитячого відділу КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна бібліотека
для дорослих та дітей»