Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Рух заради здоров’я

7 квітня 2017 року в рамках проведення Всесвітнього дня здоров’я у Новодніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».
Такий фестиваль не вперше проводиться в нашій школі, де задіяні не тільки учні, але й усі вчителі. У ранковому флешмобі взяли участь 145 осіб. Флешмоб став початком спортивних змагань серед учнів 5-11 класів. Учні початкових класів не відставали від старших товаришів, разом зі своїми класними мамами вони провели веселі старти, де глядачами та вболівальниками були їх батьки.
Змагання проводилися з метою пропагування здорового способу життя, залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом, вдосконалення їхніх рухових якостей і умінь. 
Школярі із задоволенням змагалися між собою у спритності, швидкості, кмітливості, умінні долати перешкоди. Вони мали можливість приймати активну участь у різноманітних спортивних конкурсах та корисно витратити свою безмежну енергію. Усі учасники дуже серйозно віднеслися до змагань, неабияк хвилювались через поразки і раділи перемогам. 
На протязі усього фестивалю панувала атмосфера завзятого суперництва, доброзичливості, бажання проявити свої здібності та водночас навчитися чомусь новому. Важливо і те, що ігрові естафети сприяли вихованню “командного духу” і дружби серед учнів школи.
Кращі з кращих були нагороджені грамотами. 

О.М. СОЛОВЙОВА,
заступник директора з НВР