Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


На крилах пам`яті

26 квітня 2017 року у Кам`янці-Дніпровській, у районному Будинку культури, відбувся районний конкурс військово-патріотичної пісні «На крилах пам`яті» за участю аматорських творчих колективів і окремих виконавців району напередодні Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги. Зі сцени звучали патріотичні пісні українських та радянських композиторів різних часів, пісні-відгук на сучасні героїчні події, пісні Великої Вітчизняної війни та народні українські пісні козацької доби.
Організаторами заходу виступив районний організаційно-методичний центр народної творчості та районний Будинок культури за сприянням районного відділу культури і туризму райдержадміністрації. Конкурсантів та глядачів привітала Т.О.Бондаренко, начальник відділу культури та туризму (голова журі). Журі складалось з спе-ціалістів культури, вокалістів та керівників вокальних колективів: учитель музичного мистецтва-методист м. Енергодар Л.А. Римар, завідувач відділом МПК «Сучасник» м. Енергодар Т.О. Глєбова, завідувач сектором МПК “Сучасник» О.В. Дар`їна, викладач районної дитячої школи мистецтв, м. Кам`янка-Дніпровська М.Ю. Тітова.
Конкурс було проведено з метою: сприяння зміцненню зв’язку поколінь та збереженню історичної пам’яті; виховання небайдужості та шанобливого ставлення до ветеранів війни Запорізького краю та України; виховання патріотичних почуттів до України, національної культури і мистецтва, поваги до професії захисника Вітчизни; вияву талановитих виконавців сучасних військово-патріотичних пісень; пошуку і розкриття творчих здібностей самодіяльних поетів і композиторів.
В конкурсі взяли участь народні фольклорні колективи, хори, вокальні колективи та окремі солісти з сіл району та міста Кам`янка-Дніпровська. Вік конкурсантів становив від 14 до 80 років. Всього учасників було 131, з них - 9 учнів.
Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: «Пісня-ветеран»; «Бардівська пісня»; «Популярна естрадна пісня військово-патріотичної тематики».
Журі конкурсу відмітило високий рівень виконавців та розподілило місця таким чином:
Гран-прі отримал народний фольклорний колектив «Надвечір`я», керівник Г.І. Трошина.
І місця в номінаціях отримали:
- вокальна група «Колорит» (с. Велика Знам`янка, керівник Л.Ф. Бабушок);
- Пупко Анатолій Володимирович (пенсіонер МВС);
- вокальний колектив «Гармонія» (РБК, керівник М.М. Марченко)
ІІ місця:
- Валентина Пилипівна Леткіна (с. Іванівка, керівник В.І. Калайтан);
- Катерина Єрьоменко (учениця 9 класу ЕЗОШ № 2 м. Енергодар, керівник Н.Є. Груздєва);
- Анастасія Авакімова (учениця 11 класу школи-інтернату м. Кам`янка-Дніпровська, керівник Є.М. Бут);
ІІІ місця в номінаціях:
- хоровий колектив «Дніпровські зорі» (с. Дніпровка, керівник М.П. Гринцов);
- Альона Олександрівна Кустинська (с. Знам`янка);
- Людмила Іванівна Новікова (РБК, керівник М.М. Марченко).
Всіх переможців запрошено на гала – концерт, присвячений Дню Перемоги, який відбудеться 9 травня, на якому їм буде вручено грошову винагороду згідно Положенню про конкурс від районної державної адміністрації.
Сільським вокальним колективам було вручено Дипломи учасників та заохочувальні винагороди від спонсорів: А. Хачатурової, В. Лоцмана. Дякуємо всім спонсорам, керівникам колективів, учасникам та організаторам конкурсу.
І.Худенкова, директор РОМЦ НТ і КОР