Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


І щоб село наше було кращим і чистішим!

З приходом весни за багаторічною традицією проводяться суботники по благоустрою рідного села. Так і в селі Нововодяне Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області проводилися Великодні суботники.
Працівники комунального дош-кільного навчального закладу ясел-садка «Ромашка» об’єднали зусилля з працівниками виконкому Нововодянської сільської ради і зробили велику, добру справу – провели масштабні суботники по благоустрою села. Об’єм роботи виявився великим: прибирання сухої трави, сміття на узбіччі доріг та території села. Прибрано центральну вулицю села, місцевий торгівельний майданчик, футбольний майданчик, залізнична зупинка, узбіччя доріг, овочевий торгівельний майданчик біля села.
Колектив КДНЗ я/с «Ромашка» дбають про красу і чистоту нашої другої домівки, нашого маленького, затишного дитячого садочка. Всі дружньо брали участь у великодньому суботнику на території дошкільного навчального закладу, прибираючи дитячі ігрові майданчики, де посіяли та висадили квіти на клумбах по периметру ДНЗ, які виростила і подарувала дитячому садочку небайдужа до живої природи та краси жителька села Л.П. Василенко.
Суботники проходили у веселій, дружній атмосфері. Сонячні весняні дні, гарний настрій колективу та результати загальної праці радували всіх учасників заходу.
Дякую всім небайдужим та особисто рідному колективу КДНЗ я/с «Ромашка» за розуміння та дружню підтримку. Сподіваємося, що наступного року мешканці села будуть не тільки прибирати біля своїх домівок, а й не забудуть подбати про чистоту на місцях своєї роботи та загального відпочинку.

Н.О. Пригода,
завідуюча КДНЗ я/с «Ромашка»