Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Маленькі садівники

Шкільний двір - обов'язковий атрибут кожної школи, на якому відбувається багато різних шкільних заходів. Школа - це другий дім, а її квітники – це шкільне обличчя. Клумби є окрасою не лише шкільної території, а й усієї вулиці. У кожного своя особиста думка про красу.... Квіти - окраса життя. Не один раз влітку ми зупиняємо погляд на клумбах. Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності, смаку.
У квітні серед учнів початкової школи була проведена акція «Прикрась клумбу своїми руками», під час якої діти зі своїми батьками та класними керівниками прикрашали клумби.
Під час акції учні доклали багато зусиль для того, щоб шкільне подвір'я було гарним та затишним. Адже перше знайомство дитини зі школою починається з її зовнішнього вигляду, як кажуть, «зустрічають по одягу». Перше враження від перебування в школі може стати позивом до бажання вчитися в ній. Вирішення цього питання необхідно почати з оформлення пришкільної ділянки. А ще краще, якщо саме маленькі діти приймають участь в оформленні квітника, вкладаючи частинку своєї душі. Саме тому стало традицією оновлювати клумби, додавати кожного року нових сортів квітів та кущів на території школи. Маленькі садівники 1-Б класу на уроках природознавства та праці виростили на підвіконнях у класі розсаду квітів, якими прикрасили клумби школи.
Ми впевнені, що озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням. А ще хочемо подякувати всім, хто не залишився осторонь і прийняв участь в озелененні школи.
Закликаємо всіх учнів інших шкіл підтримати нашу акцію.

Юлія Різниченко, заступник директора з ВР
Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3