Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Пісня завжди з нами

Велика перемога над фашистськими загарбниками кувалася не тільки за допомогою літаків, танків, автоматів і кулеметів. Перемогу здобути допомогала і пісня, яка надихала героїв війни на подвиги за рідну землю.
Напередодні свята Великої Перемоги над фашистськими загарбниками в нашому районі відбувся конкурс військово-патріотичної пісні «На крилах пам”яті». В конкурсі брав участь і наш хор «Дніпровські зорі», у виконанні якого прозвучала пісня «Козацькому роду нема переводу», і посіли почесне третє місце, за що отримали диплом та грошову премію в номінації «Пісня-ветеран». В цьому сприяла багаторічна наполеглива праця Михайла Гринцова, під керівництвом якого збагачувався та поновлювся репертуар, удосконалювалась виконавча майстерність, проникаючи в душу кожної пісні. Це спільна перемога всього колективу, де кожен – багатогранна неповторна талановита особистість з дня заснування хору.
Багато років натхнення і праці віддали хоровому співу Надія Підгаєцька, Любов Демехіна, Любов Потапова, Тетяна Маркова, Галина Подгурська. Дніпровці глибоко шанують Людмилу Сідельникову не лише як лікаря терапевта, але захоплюються її вокальними здібностями. Окрасою будь якого концерту є пісні у виконанні наших солістів Наталії Супрунюк,Олексія Фаніна, Миколи Окружка.
Трагічні сторінки війни знайшли відображення у творчості поетів і композиторів. Один із них, Ю. Чичов написав дивовижну за змістом та силою почуттів пісню «Балада о солдатской матери». Море емоцій і сліз визвало душевне виконання цієї пісні нашою улюбленицею одинадцятикласницею Аліною Кірейцевою, яка також нагороджена дипломом конкурсу. І в цьому є зв'язок поколінь, бо перефразовуючи слова відомої пісні можна сказати, що талановитому роду дніпровців нема переводу.
На культурне життя в селі, формування естетичних смаків,прищеплення любові до класичної та сучасної музики і співу впливають висококваліфіковані викладачі музичної школи Олена Гаврилюк та Світлана Халіна, учні яких беруть участь у всіх культурно-масових заходах села. Вони завжди прийдуть на допомогу, нададуть професійну пораду і цього разу діти успішно виступили разом з хором у районному конкурсі.
Згуртовує наш колектив и бере участь у всіх заходах Григорій Маричев, який очолює первинну організацію ветеранів.
Висловлюю подяку всім учасникам хору і тим, хто нас підтримує та бажаю успіхів у подальшій нашій співпраці в ім’я людей, в ім’я розвитку Дніпровки.
Наталія Жукова, директор сільського Будинку культури