Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Здоров’я дітей – здоров’я нації

«Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вчителя.
Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя,
світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.»
В.О. Сухомлинський

Одним із основних показників всебічно гармонійного розвитку людини є її здоров’я. Його збереження і зміцнення, підвищення рівня фізичної підготовленості і працездатності, продовження творчої активності — соціальні завдання нашої країни в галузі фізичної культури і спорту.
Спорт необхідний у житті кожної людини. Адже не дарма кажуть, що людина повинна бути красивою і духовно, і фізично.
У Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 велика увага приділяється розвитку фізичного виховання учнів. Спорт є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи школи і займає важливе місце у підготовці учнів до життя, до суспільно-корисної праці.
Робота з фізичного виховання в школі відрізняється великим різноманіттям форм, які вимагають від учнів прояву організованості, самодіяльності, ініціативи, що сприяє вихованню організаційних навичок, активності, винахідливості. Здійснюване в тісному зв’язку з розумовим, моральним, естетичним вихованням і трудовим навчанням, фізичне виховання сприяє всебічному розвитку школярів.
Під час проведення Всеукраїнського проекту «Клич друзів – граймо разом!» від Фонду Кличко, наша школа стала переможцем. На уроках та в позаурочний час діти використовують спортивне знаряддя майданчику для фізичного розвитку. Ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті дитини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м’яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б’ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту і розвитку. Отже, діти відчувають величезну потребу в русі, що є для них засобом пристосування до життя, пізнання навколишнього світу.
Для цього у березні в рамках всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» спільними зусиллями батьківської громадськості, учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу школи був побудований спортивний майданчик для учнів початкової школи. Урочисте відкриття відбулося 7 квітня 2017 року.
Учні 9-А класу Костянтин Різниченко, Денис Московка, Валерій Гребенніков, Микита Ломенко, Кирило Крук, Вадим Подиряка, Микита Пастернак, Олександр Никифоряк, Даніїл Дятлов під керівництвом вчителя фізичної культури Миколи Олеговича Різниченка та заступника директора з виховної роботи Юлії Сергіївни Різниченко стали переможцями Всеукраїнської акції від Фонду Кличка «Посилка успіху», за що отримали спортивний інвентар, яким поділилися з учнями початкової школи.
Адміністрація школи висловлює подяку: завгоспу школи Володимиру Степановичу Осінцеву за організацію встановлення майданчику; вчителям фізичної культури - Сергію Олексійовичу Чорному, Миколі Олеговичу Різниченку, Едуарду Валерійовичу Габеру; робітникам по обслуговуванню будівель – Володимиру Петровичу Коптєву, Володимиру Михайловичу Лободі; кочегарам – Едуарду Віталійовичу Тітову, Володимиру Петровичу Назарову, Сергію Анатолійовичу Дунаєву; учням – Костянтину Різниченку, Іллі Вінницькому, Кирилу Круку, Ганні Грігі, Марії Рукобратській, Марині Ліманкіній, Никифору Маслянюку, Маргариті Закревській, Анастасії Каплій, Микиті Пастернаку, Валерію Гребеннікову, Родіону По-лєжаєву, Вадиму Подирякі; батькам - Денису Олександровичу Нізяєву, Максиму Олександровичу Семенову, Денису Сер-гійовичу Берліну, Володимиру Валерійовичу Жайворонку, Олександру Вікторовичу Савченку, Андрію Геннадійовичу Самофєєву, Денису Олеговичу Фоміну, Андрію Юрійовичу Овдієнку, Андрію Вікторовичу Аргунову, Олександру Вікторовичу Шмакову, Михайлу Анатолійовичу Бєлякову, Олегу Івановичу Мельнику, Олексію Вікторовичу Галеміну, Олексію Миколайовичу Солопу, Олександру Федоровичу Черненку за допомогу монтування та встановлення спортивного майданчика.
Завдяки загальному зусиллю вчителів і батьків щодо впровадження здоров’я зберігаючих технологій на уроках та в позаурочний час учні зростають духовно і розумово.
Здоров’я дітей – це майбутнє людства. Розвиток молодого покоління – найважливіше завдання школи.
Валентина Школьна, директор школи