Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Весняна толока

Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. З початком весни справжні господарі починають наводити порядок на своїх присадибних ділянках.
Молоде покоління, як ніхто інший, розуміє важливість збереження чистоти і порядку на території, де вони перебувають та закликають усіх жителів м. Кам’янка-Дніпровська не бути байдужими до нашої місцевості, дбати про добробут міста. Ми повинні зберігати всі багатства, якими так щедро нагородила нас природа, з яких черпаємо силу, без яких неможливо уявити собі майбутнє. 13 квітня 2017 р. учні та вчителі Кам’янсько-Дніпровського НВК організували весняну толоку, метою якої було упорядкування території шкільного подвір’я.
Дружньо кипіла робота на шкільній території. Тепла сонячна днина плюс традиційний дух колективізму створювали швидше святковий, аніж робочий настрій. Оновлювались клумби, вивозилось сміття, насаджувалися квіти, упорядковувалися доріжки. Буквально за лічені години невпізнанно змінилося обличчя території нашої школи. Загалом весняна толока зібрала учнів 5-10 класів, які, взявши участь у заході по благоустрою території, отримали позитивні враження від спільної праці, від спілкування один з одним та з природою.
Саме толока допомагає учням нашої школи згуртуватися, а також об’єднати всіх небайдужих у діяльності із збереження довкілля. Це не лише сприяє благоустрою території, а й об’єднує учнів усієї школи. Результати толоки показують, що Кам’янсько-Дніпровський НВК може пишатися своєю згуртованістю та активною участю у суспільно-корисній роботі. Дирекція Кам’янсько-Дніпровського НВК висловлює щиру вдячність всім учасникам навчально-виховного процесу, які взяли участь в весняній толоці.
Л.С. Рулевська, заступник
директора з виховної роботи