Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СУД НАД ІНТЕРНЕТОМ

Світ змінився з приходом глобальної комп’ютерної мережі Інтернет. У людства з’явилися фантастичні можливості в області комунікацій. Сьогодні, не виходячи з будинку, можна познайомитися і поспілкуватися з людьми, що знаходяться далеко за межами вашої країни. А можуть бути і взагалі на іншому континенті. Можна придбати різні товари і послуги, знайти роботу і багато чого ще.
Проте, далеко не все так просто і радісно, як може здатися на перший погляд. Глобальне розповсюдження комп’ютерних мереж несе в собі ряд проблем, про які ми мало замислюємося, але про які слід знати. Пропаганда насильства та жорстокості, інтернет-залежність, шахрайство, піратство – це далеко не весь список негативних наслідків використання глобальної мережі.
7 квітня учні Великознам’янської школи №3 показали театральну виставу, присвячену цій проблемі. Дія відбувалась в імпровізованому залі суду, де учні старших класів перевтілилися в суддю, адвоката та прокурора. Як і в справжньому суді, були свідки захисту і свідки звинувачення. Вони розповідали про плюси і мінуси глобальної мережі Інтернет. Учні-свідки приміряли на собі різноманітні професії (веб-дизайнер, представник органів правопорядку, лікар, психолог, поліцейський і інші). Наочність кожної розповіді підкріплювалась показом презентації. У виставі були задіяні 22 учня, які попри хвилювання справилися зі своєю задачею.
Для нашої школи театральні вистави, на жаль, є не дуже звичною подією. А причина в тому, що в школі немає театрального гуртка. Готуючи дітей до вистави, я зрозуміла, що їм дуже цікаво приймати участь у подібних заходах. Діти в школі не вчаться жити, вони живуть в ній.
Великі сили було покладено всіма учасниками даного дійства для підготовки такого доволі масштабного заходу. До перегляду запрошувались всі бажаючі. Засмутив той факт, що не були присутні батьки багатьох учнів-учасників. Вони не відвідали даний захід, чим виявили свою байдужість до шкільного життя своїх дітей. Хотілося б, щоб батьки проявляли більше уваги до захоплень власних дітей. Адже для них це дуже важливо – отримати схвалення своїх старань від найріднішої людини.
Хотілось би подякувати психологу школи Г.П. Поляковій в допомозі підготовки дітей до виступу, а також в організації танців, С.М. Петрову в найкращому музичному супроводі. І звісно ж усім молодим талантам нашої школи, які чудово справились зі своїми ролями.
За підтримки спонсорів усі учасники театральної вистави отримали нагоду поїхати на екскурсію до міста Запоріжжя.
Ірина Куктенко,
вчитель інформатики, організатор вистави