Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Кожна дитина талановита й неповторна, тільки необхідно знайти ключик від дверцят її душі…

Колектив вчителів навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради вже розпочав підготовку до зустрічі майбутніх «першачків». Наші вчителі - це майстри, для яких кожна дитина талановита й неповторна. Їх мета – розвивати у дітей навички 21-го століття: вміння працювати у команді, домовлятися, приймати спільні рішення, нестандартно мислити. Колектив нашої школи намагається формувати навчальний процес відповідно до потреб учнів, вчити по-новому.
Щоб дитина відчувала себе комфортно, впевнено й мала внутрішню мотивацію до навчання, необхідно докласти величезних зусиль вчителям,батькам, а головне, самим учням.
Наш НВК радо зустріне родини майбутніх «першачків» для ознайомлення їх з програмою підготовки дітей до навчального процесу.
08. 04. 2017 р., з 9-00 розпочинає свою роботу
«Школа майбутніх першокласників».

Адаптаційні заняття проводитимуться щосуботи в кабінетах № 1, 8. На заняття вас чекають вчителі початкових класів: Т.А. Бізенкова та Л.В. Прозорова.
Запрошуємо всіх бажаючих в наш осередок, де панує атмосфера підтримки, заохочення до навчання та рівності між усіма дітьми.
З повагою, Л. Прозорова