Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


2017 рік оголошено в Україні роком вивчення німецької мови

Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Вона є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської і за статистикою приблизно половина школярів обирають її для вивчення, як другу іноземну.
Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради вже близько десяти років задля реалізації освітніх послуг за запитами учнів та їх батьків надає можливість вивчати німецьку мову, як другу іноземну, починаючи з 5 класу.
Це питання актуальне, адже однією з новацій у середній школі, при впровадженні Державного стандарту повної загальної середньої освіти, є вивчення двох іноземних мов.
З метою пропедевтичної роботи та задля полегшення адаптації майбутніх п’ятикласників, вчитель німецької мови НВК Тетяна Олександрівна Гіль запропонувала проведення мотивуючих інформаційних годин для учнів 4-их класів для того, щоб ознайомити школярів та їхніх батьків з особливостями вивчення німецької мови, подолати психологічний бар’єр перед вивченням нового предмета.
20 березня 2017 року було проведено одну з перших інформаційних годин для учнів 4-А класу, під час якої Тетяна Олександрівна розповіла про особливості німецької мови, які відрізняють її від англійської. Також зауважила, що вивчення однієї іноземної мови на базі іншої (англійської) дає гарні результати. Вчитель назвала основні причини, чому треба обирати німецьку мову, а саме: з німецькою мовою можна подорожувати до Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Люксембургу, північної Італії, східної Бельгії та східної Франції; і знання німецької надає змогу отримати освіту у вищих навчальних закладах Німеччини; німецька мова - це мова світової літератури, вона займає 5-е місце у всесвітній мережі Інтернет та надає можливість отримати роботу у міжнародних організаціях.
Як сказав Говард Френк Сміт: «Одна мова веде вас у коридор життя, а дві мови відкривають усі двері на цьому шляху».
Тетяна Олександрівна також наголосила: «Я захоплююсь вивченням німецької мови і запрошую вас! Полюбіть її - і вона відповість вам взаємністю».
Методична рада НВК