Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


З любов’ю до братів наших менших

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд із нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя. Тому, дуже важливо з дитинства плекати любов до тварин, повагу до іншого життя. Людина відповідає за приручених тварин. Кожна покинута тварина на совісті свого господаря. Жорстокість до тварин в дитинстві може перерости у жорстокість до людей.
З великою цікавістю і піднесенням молодші школярі НВК «Дитячий садок-загальноос-вітня школа І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради – учні 1-Б класу (класний керівник Янько Віра Олександрівна), учні 4-Б класу (класний керівник – Бізенкова Тетяна Архипівна) підтримали ініціативу учнів 3-А класу (класний керівник Апілат Галина Миколаївна) відзначити Всесвітній день кота – 1 березня 2017 року. В цей день хлопці та дівчата влаштували художню виставку портретів своїх домашніх пухнастиків. З любов’ю і натхненням діти намалювали своїх Кициків, Васьок, Мурок, Пушків… Були тут і фотознімки, і малюнки, і аплікації!
Ми, вчителі, замилувано спостерігали, як розквітали на виставці дитячі личка і душі. Впевнені, що кожна дитина понесла в цей день додому бажання любити і дбати про братів наших менших.
Посмішки, позитивний настрій панує у школі і досі. Діти із захопленням розповідають одне одному про витівки і уподобання своїх кицьок.
Гадаємо, що святкування Всесвітнього дня котів стане тепер у нашій школі доброю традицією.
Г.М. Апілат, класовод 3-А класу НВК,
Т.А. Бізенкова, класовод 4-Б класу НВК