Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Світ твоїх захоплень

Кожна людина має якісь уподобання, про щось мріє, прагне до чогось незвичайного, хоче проявити себе в чомусь, тому з задоволенням виконує ту чи іншу роботу. І дуже добре, якщо захоплення і мрії збігаються. Виникає запитання, коли ж у людей з’являються захоплення? Напевне, в дитинстві, коли дитина починає гратися і усвідомлювати, що їй подобається, а що ні.
Захоплення кожен вибирає за своїми уподобаннями. І по тому, що тебе цікавить, можна зрозуміти, які риси виховуєш у собі. Людина на землі не може просто існувати, бути пустоцвітом. А навпаки - мріяти, старатися робити так, щоб мрії здійснювалися. Бо той, хто прагне до досягнення своєї мети, досягає її.
А чим захоплюються учні і вчителі в нашій школі, ми побачили 24 лютого на неймовірній виставці «Світ твоїх захоплень». Найбільшу частину виставки зайняли медалі, кубки, дипломи і грамоти учнів, які ведуть активний спосіб життя - займаються спортом! Бо спорт - одне з найцікавіших і найкорисніших захоплень, він є засобом вияву фізичної досконалості, мужності і краси. Ця магічна пристрасть полонить людей дедалі більше. У спорті ми пізнаємо радість фізичного самоутвердження, хвилювання боротьби за першість, щастя перемоги. Спорт не тільки фізично загартовує людей, він сприяє гармонійному розвитку, допомагає кожному виховувати в собі колективізм, почуття відповідальності, обов’язковість, рішучість та інші прекрасні риси характеру. Свої спортивні нагороди продемонстрували: Єва Нікуліч (6-А клас) – хореографічне мистецтво; Юрій Суханов (10-А клас) – бокс, футбол; Христина Бруснакова (7-Б клас), Віктор Ходаковський (5-А клас), Олександр Кузьмін (7-А клас), Руслан Талібов (7-А клас) – вільна боротьба; Діана Денисова (7-А клас) – важка атлетика; Ганна Савєнко (11-Б клас) – волейбол; Назар Шепель (8-А клас) - футбол. Спортсменів в нашій школі ще дуже багато, але деякі сором’язливі.
Милі і водночас незвичайні ляльки відвідали нашу виставку. Тендітні пальчики дівчаток Анни Хамандрик з 8-А класу та Ганни Скорінової з 10-А класу, створили чудову колекцію з фоамірану і тканини. А доповнили їх колекцію неперевершені зайці Тільда, яких створила наш вчитель Ірина Володимирівна Брикун.
Неможливо було не помітити яскраву колекцію картин, вишитих бісером. Цим «заспокійливим» видом мистецтва займається багато людей, а в нашій школі особливо. Свої роботи на виставці продемонстрували вчителі Ірина Василівна Яковлєва, Вікторія Петрівна Пікуль, Тетяна Володимирівна Мінакова та учениця 10-А класу Олена Лактіонова.
По всій актовій залі розливався аромат кавових зерен та інших прянощів, а доносився він від топіаріїв, які створила майстриня нашої школи вчитель Тетяна Миколаївна Бондаренко. Цікавий, незвичайний альбом для фотографій приваблював оточуючих своєю красою. Різноманітні кишеньки, стрічечки, квіточки і намистинки прикрашають кожну сторінку цього чуда, а автором роботи є чудова, тендітна дівчина з 11-Б класу Марина Супрунцова.
Затамувавши подих, і вчителі, і учні роздивлялись малюнки, виконані простим олівцем талановитої дівчини з 7-А класу Дарини Рукобратьскої. Їй вдається дуже чітко передати всі риси обличчя людини і відобразити їх на папері. Не менш талановита дівчина представила свою майстерність на виставці – Анастасія Пономарь з 5-Б класу. Дівчина любить малювати різними фарбами. У тих, хто захоплюється малюванням, розширюється кругозір. Бо можна побачити світ сірим, буденним, а можна - у всіх кольорах веселки. Треба лише вчитися бачити і відчувати справжню красу, і тільки тоді можна збагнути, наскільки змістовнішим стане наше життя.
Звичайно, про захоплення ми можемо говорити ще і ще. Не знаю, чи є людина, яка б нічим не цікавилася. Та не всі, хто захоплюється моделюванням, створюватимуть машини; не всі, хто захоплюється спортом, стануть спортсменами; не всі, кому подобається музика, стануть музикантами... Головне — мати якесь улюблене заняття, розвиватися духовно.
То ж творіть, захоплюйтесь і дбайте про те, що ви залишите для нащадків.
Ю.В. ПОПИТАЙЛЕНКО, педагог-організатор Кам’янсько-Дніпровського нвк

РЕАЛ ПЛАСТ