Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вона не лише тендітна жінка – вона людина слова і діла

Жінка-керівник не рідкість в наші дні. Та який би пост керівника не займала жінка, вона завжди внесе з собою особисті переживання, емоційне забарвлення подій, глибоке сприйняття ситуації. Сучасна жінка – не лише берегиня домашнього вогнища, дружина і матір, але також відповідальний керівник.
Олені Володимирівні Забігайло, начальнику управління відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Управління Дежпродспоживслужби в Кам’янсько-Дніпровському районі притаманні єдність слова і діла, вміння добиватися результатів. Вона  завжди вірна взятим на себе зобов’язанням. За своїм характером вона справу доводить до кінця, не зважаючи на труднощі.
Реформувалась ветеринарна медицина і Олена Володимирівна всі етапи змін пройшла зі своїм колективом, залишаючись незмінним керівником. Як це було? А уявіть собі, вона ніколи не скаржилась – їй на це не вистачало часу. Бо втримати ветеринарну медицину на плаву під час неодноразових реформ, зберегти колектив, та при цьому – протягом двох скликань бути депутатом Кам’янсько-Дніпровської міської ради, не лише на бумазі, а й виконувати свої обов’язки у міській раді – треба мати неабияку силу волі й витримку, хист та бажання.
Неодноразово за професійні досягнення та значний особистий внесок в розвиток Кам’янсько - Дніпровського району О.В. Забігайло нагороджувалась грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради.
Сьомого лютого цього року Олена Володимирівна, за багаторічну сумлінну працю, високий профе-сіоналізм, вагомий внесок господарського і громадського життя Запорізької області була нагороджена відомчою відзнакою та нагрудним значком Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.
Анна Сітнікова