Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Як ми зустріли Масляну!

Прийшла Масляна до нас,
З сиром, маслом, калачем,
З бубликами і млинцем.

Тиждень перед Великоднім постом називається Масляна. Традиційно в цей тиждень щодня дорослі, молодь та діти пригощалися варениками з сиром, млинцями та пирогами. В останній день Масляної проводжали Зиму і зустрічали Весну.
Виховуючи у дітей любов до народних традицій, шанобливе ставлення та повагу до обрядів українського народу, педагог-організатор - Тетяна Григорівна Хижняк та бібліотекар школи - Алла Вікторівна Рак Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 підготували та провели свято Масляної.
Учні 11-х класів показали, як їх бабусі та дідусі святкували це свято. Десятикласники виготовили та прикрасили Дерево Бажань на якому були побажання для кожного учасника Масляної. Класні керівники разом із учнями підготували інсценіровки українських народних пісень, в яких всі присутні побачили гумор, веселощі та жарти українського народу.
Ця вистава дуже сподобалася учням 5-11 класів, де вони мали змогу брати участь у змаганнях та конкурсах. На свіжому повітрі діти водили хороводи, співали пісні і закликали Весну.
А закінчилося свято смакуванням млинців виготовлених власноруч та за народним звичаєм – проханням один у одного прощення за образи.
Алла Рак, бібліотекар школи