Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Безоплатна правова допомога становиться доступнішою для людей

Сьогодні особливо важливого значення набуває знання громадянами правових норм чинного законодавства, зокрема що стосується зайнятості та соціальних гарантій. Кожен повинен знати, на яку підтримку держави може розраховувати та яким чином себе захистити.
З метою реалізації права громадян на безоплатну правову допомогу, забезпечення доступності до первинної правової допомоги (консультації, роз'яснення з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру) та вторинної правової допомоги (складання документів процесуального характеру і здійснення представництва інтересів осіб) в Кам’янсько-Дніпровському районному центрі зайнятості облаштовано робоче місце для працівника бюро правової допомоги. Тож безробітні кожну третю п’ятницю місяця мають змогу отримувати у центрі зайнятості консультації спеціаліста бюро правової допомоги з правових питань.
За час прийому за наданням правової допомоги звернулося дев’ятеро осіб, яких цікавили питання земельного, спадкового, сімейного права та соціального забезпечення. Троє з них отримали й вторинну правову допомогу.
17 лютого спеціаліст Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги Людмила Антоник провела черговий прийом громадян. Під час прийому за наданням безоплатної правової допомоги звернулося двоє осіб, яких цікавили питання трудового та соціального захисту.
НД-інфо