Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Депутати працюють злагоджено, без зайвих амбіцій

10.jpg

10 лютого під головуванням очільника районної ради Геннадія Олененко відбулася дванадцята позачергова сесія Кам’янсько-Дніпровської районної ради сьомого скликання. В роботі засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, депутат Запорізької обласної ради Микола Пастушенко,  начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський та сільські голови, та інші. У ході засідання було розглянуто 19 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо  - на постійних комісіях районної ради.
Треба зауважити, що Кам’янсько-Дніпровською радою розроблено та прийнято цілу низку ефективних рішень і програм, які сприяли і сприятимуть сталому розвитку краю. Цей результат став можливим завдяки тісній та злагодженій роботі всього депутатського корпусу районної ради, міської та сільськіх рад та співпраці з районною державною адміністрацією.
Районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, серед яких: внесення змін до бюджетних призначень, затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік, внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 3 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями), виконання районної Програми підвищення якості та ефективності виконання функцій місцевих органів виконавчої влади на території Кам’янсько-Дніпровського району на 2016-2018 роки, за 2016 рік, затвердження Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Кам’янсько-Дніпровському районі на 2017-2018 роки та ін.. По цим питання доповідала начальник управляння фінансів районної державної адміністрації Ірина Каліновська.
На сесії затверджена Комплексна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Кам’янсько-Дніпровському районі на 2017-2018 роки,а районній державній адміністрації необхідно буде забезпечити виконання заходів щодо реалізації Комплексної програми. Взятий до відома звіт районної державної адміністрації про хід виконання районної програми правової ос-віти населення Кам’янсько-Дніпровського району на 2012-2016 роки за 2016 рік.
Три питання на сесії доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, а саме: про створення експериментального майданчику з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів сільської школи на засадах синергетичного підходу, як умови підвищення якості освіти» на 2017 – 2022 роки на базі Водянської ЗОШ №2; про встановлення грошової норми вартості харчування учнів у загально-навчальних закладах на 2017 рік; про звіт щодо виконання цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту у Кам’янсько-Дніпровському районі на 2013 – 2017 роки за 2016 рік. Щодо встановлення грошової норми вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах - Кам’янсько-Дніпровська районна рада вирішила встановити на 2017 рік грошову норму вартості одноразового безкоштовного гарячого харчування для учнів 1-4 класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (з числа учнів 5-11 класів) в розмірі 10 гривень на день.
Про коригування базових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Водоканал» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запо-різької області доповідав Володимир Хлєбніков, який повідомив наступне:
- На 01.01.2017 року на підприємстві тільки оклади 3 працівників були вищі за 3200 гривень, у всіх інших заробітна плата була значно менша. В зв’язку з введенням у дію Закону про мінімальну заробітну плату 3200 гривень з 01.01.2017 року, це призвело до зростання місячного фонду заробітної плати на 30 554 гривень та плюс 22 % нарахування єдиного внеску. В умовах зростання з 01.01.2017р. мінімальної заробітної плати виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання послуг з водопостачання та водовідведення. Це, в свою чергу, негативно відобразилося на діяльністі КП «Водоканал» Кам’янсько-Дніпровської районної ради. Підприємство не має змоги повністю оплачувати заробітну плату працівникам та надавати якісні послуги споживачам. Коригування базових тарифів на надання послуг з водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків по заробітній платі працівників, електроенергії, оплати податків та забезпечення споживачів якісними послугами та питною водою.
Сесія районної ради щодо коригування базових тарифів на послуг з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Водоканал», вирішила провести коригування базових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Водоканал», та ввести в дію з 1 березня 2017 року. Директору комунального підприємства «Водоканал» В.І. Хлєбникову треба забезпечити доведення до споживачів інформації про введення в дію скоригованих тарифів не менше ніж за 15 днів до дня введення їх у дію.
Депутати прийняли до відома звіт головного лікаря КУ «Кам’янсько-Дніпровська ЦРЛ» Юрія Голуба про роботу установи за 2016 рік та звіт головного лікаря КУ «Кам’янсько-Дніпровський центр ПМСД» Валерія Дунаєва.
Але до роботи установи КУ «Кам’янсько-Дніпровська ЦРЛ» у депутатів виникли питання, тож рішення ще буде уточнюватися надалі. Депутати районної ради прийняли до відома звіт про виконання плану роботи районної ради у IІ півріччі 2016 року. За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на дванадцяту сесію районної ради було прийнято відповідні рішення. Депутати районної ради брали активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії.  
З метою забезпечення соціально – економічної стабільності в районі депутатський корпус виважено та помірковано приймає відповідні рішення, а не займається політиканством. Це дає змогу працювати злагоджено, без зайвих амбіцій. Як показала практика, саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді важливих проблем життєдіяльності району і працювати на загальну справу — підвищення добробуту наших громадян.

Тетяна Паламар