Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День безпечного Інтернету

Оволодіння інформацією, способами її отримання, обробки і використання за допомогою сучасних комп’ютерних засобів — необхідна умова успішного входження людини в інформаційне суспільство. Оскільки в різних сферах діяльності відчувається нестача фахівців, здатних самостійно і в команді вирішувати виникаючі проблеми, треба вчитись робити це за допомогою Інтернету. Саме тому навчання в школі, повинне забезпечити формування умінь організовувати власну інформаційну діяльність і планувати її результати. Крім того робота учнів в такому варіанті проектної діяльності, як веб-квест, урізноманітнить навчальний процес, зробить його живим і цікавим. Веб-квест є одним з популярних і сучасних видів освітніх Інтернет-технологій.
Веб-квест в педагогіці — це проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якого використовуються інформаційні ресурси Інтернету.
Інтернет — дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку кожного, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом із тим в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей та і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.Тому в нашій школі було проведено в рамках Дня безпечного Інтеренету, який припав в цьому році на 7 лютого, веб-квест «Безпека в Інтернеті».
Мета веб-квесту — розглянути найпоширеніші сервіси мережі Інтернет, інтернет-небезпеки, які підстерігають кожного користувача, а також психологічні небезпеки, яким може піддаватися школяр в мережі та дізнатися про сучасні засоби антивірусного, антиспамового програмного забезпечення. Крім того ознайомитися з відповідальністю за порушення прав інтелектуальної власності.
Учням в кожному з 8-11 класів необ-хідно було виступити в одній із ролей: користувач мережі, консультант з програмного забезпечення, юрист, психолог.
Результати роботи потрібно було подати у вигляді відповідей на запитання квесту за допомогою коротких мультимедійних презентацій. Змагання оцінювало журі, створене із вчителів школи та спостерігали за ним учні школи. За результатами гри переможцями стала команда 11 класу.
Також в рамках проведення заходів до Дня безпечного Інтернету був проведений конкурс плакатів «Ми за безпечний Інтернет». Особливу увагу заслуговує плакат створений учнями 6 класу на англійській мові. Всі учасники конкурсу плакатів отримали грамоти від адміністрації школи, а учасники та переможці веб-квесту, крім грамот ще й солодкі призи.
Олександр Трунов, вчитель інформатики та фізики
Благовіщенської ЗОШ