Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Довго покоління будуть пам’ятати...

…Тут під час навали
Із зброєю в руках
Батьківщину знам’янці
Пішли захищати.
Скільки їх відважних,
Полягло в боях.

6 лютого 2017 року мешканці села Велика Знам’янка відзначали 73-ті роковини визволення села від нацистських окупантів.
Урочистий захід почався біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам Другої світової війни. Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим, а настоятель місцевого храму отець Анатолій відслужив панахиду за загиблими воїнами. Присутні поклали вінки, квіти до підніжжя пам’ятника.
Після цього всі присутні перемістились у приміщення Будинку культури. Хоч це і був буденний день, та все одно людей зібралось стільки, що стіни Будинку культури «Знам’янський» ледве вміщали присутніх.
Слово для привітання надали: секретарю Великознам’янської сільської ради І.В. Вороневській, голові ветеранської організації О.Ф. Деєвій та отцю Анатолію, які побажали всім присутнім міцного здоров’я, мирного неба та висловили сподівання, що всі ми не повинні забувати подвигів наших земляків.
В концертній програмі взяли участь учасники різного віку – від найменших діточок до сивочолих бабусь та дідусів.
Розпочався концерт піснею «Знам’янка моя» у виконанні вокальної групи «Колорит», авторами якої є наші земляки. Завідуюча сільської бібліотеки Т.С. Дудко підготувала презентацію, яка своїми документальними матеріалами та фотокартками наші думки повертала у ті страшні часи, які ми переживали разом з героями тих сюжетів.
Під час виконання Галиною Боренко пісні «На кургане» багато хто в залі пригадував ті воєнні роки і сльози мимоволі самі котились по їх щоках.
Пісня «Облаком по небу» у виконання Лариси Точіліної була присвячена тим, хто пропав безвісті.
У пісні «А мати ходить на курган», яку виконала вокальна група «Колорит, та «На всю оставшуюся жизнь», яку подарували присутнім Тетяна Кузнєцова та Михайло Байдак, було вкладено всю щиру українську душу.
Також на сцені співали молоді виконавці Христина Волошкіна та Христина Тряпіцина, які виконали пісню «Тальяночка». Разом з тим зі сцени лунали більш сучасні веселі пісні, такі як «Стоят девчонки» у виконанні Любові Бабушок та «Кумушка» у виконанні «Колориту».
Всі вокальні номера концертної програми переплітались з танцями, у виконанні яких активну участь брали танцювальний колектив «Ілтанс», учні школи №1.
Неймовірно цікавим був танець найменших учасників – вихованців дитячого садка «Берізка», адже своїм виступом діти вшанували тих, хто здобув цю перемогу.
На фоні кадрів міст України у виконанні Михайла Байдака пролунала пісня «Родная страна», яку присутні зустріли з оплесками стоячи.
Концертна програма була яскравою, насиченою і дуже цікавою та сподобалось всім глядачам.
Від імені жителів села щиро дякую організаторам свята – працівникам СБК. Директорам шкіл: В.М. Баранову (ЗОШ №1 ), І.І. Кудринському (ЗОШ №2 ), А.А. Дєвочкиній (ЗОШ №3), В.С. Кружнову (ЗОШ №4) щиро дякуємо за патріотичне виховання своїх підопічних та допомогу в проведенні свята.
А також велике спасибі нашим чарівним ведучим Вікторії Злиденній та Марині Понамарьовій, які доклали зусиль аби святковий час промайнув не помітно.
З повагою, мешканець
села В. Знам’янка Н.А. Федорук