Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Сторінками вогняних років

Вийшла в степ широкий
Мати посивіла.
Виплакала очі
Від журби вона.
Біля квітів маку
Стала, заніміла,
І згадалась знову
Матері війна.
Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв із сторінок книг; її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.
Третього лютого 2017 року відзначали 73-тю річницю визволення від загарбників села Нововодяне, Новоукраїнка та Примірне. Цій даті був присвячений концерт-реквієм, на якому були присутні діти війни, жителі сіл та гості.
З привітальним словом звернулися сільський голова Михайло Михайлович Чорний, голова ветеранської організації Тамара Іванівна Касай та жителька села Нововодяне Людмила Пантеліївна Василенко.
Після урочистих промов відбувся концерт за участю вихованців КДНЗ «Ромашка», вокального колективу «Червона калина» та гостей вокального колективу «Дніпровські зорі» із села Дніпровка.
Учасниками концерту були виконані тематично-патріотичні пісні та вірші. Концерт присвячений Дню визволення, сподобався присутнім і зворушив їхні душі та серця. Скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.
Саме такі заходи вшановують пам’ять загиблих визволителів; розвивають вміння висловлювати власну точку зору, вміння коментувати події, сприяти формуванню у свідомості людей, значимість перемоги для українського народу, величину вкладу кожного ветерана війни у здобутті перемоги; виховують повагу, шанобливе ставлення до учасників війни, любов до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави.
А.С. ПОГОРІЛА, завідуюча сільським клубом