Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Пам’яті героїв Крут

Учнями 11 класу Водянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 27 січня було проведено виховний захід «Під Крутами пішли в безсмертя», адже в 2017 році виповнюється 99-річниця битви під Крутами.
Цьогорічні заходи не ювілейні. Однак військові дії на сході країни, загибель сотень та тисяч патріотів і воїнів привертають увагу суспільства до подій майже 100-річної давнини. Ми не можемо не пом’янути тих юнаків-героїв, адже вони всі 300 полягли там на полях за наше вільне майбутнє.
Пам’ятне віче розпочалось із вшанування героїв Крут, які віддали своє життя за Україну. Далі учні переглянули кадри фільму «Невідома Україна», прослухали патріотичні вірші та дізналися про ті страшні злочини, що скоїли більшовики проти українського народу.
Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невелика. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.
Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Павло Казначей, учень 11 класу Водянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2