Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


З 6 лютого розпочинається реєстрація на участь у ЗНО-2017

Реєстрація абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 17 березня 2017 року.
Для реєстрації потрібно підготувати такі документи та матеріали:
1) реєстраційну картку;
2) копію паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для тих осіб, яким станом на 1 вересня 2016 року не виповнилося 16 років і вони ще не отримали паспорт);
3) 2 фотокартки для документів розміром 3х4;
4) копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з місця навчання, яка підтверджує, що особа здобуде повну загальну середню освіту в поточному навчальному році (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році і випускників поточного навчального року закордонних навчальних закладів).
Окремі категорії осіб мають подати також додаткові документи, перелік яких зазначено у наказі МОН України від 10 січня 2017 року № 25 «Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (Розділ IV. Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання).
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року реєструються та подають комплекти реєстраційних документів до закладу, в якому навчаються. У кожному такому закладі наказом керівництва призначається відпо-відальна особа, до якої всі учні випускних класів можуть звернутися з будь-яким питанням, пов’язаним зі збором необхідних документів. Заклади освіти формують та надсилають пакет реєстраційних документів на адресу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО), під територіальну дію якого потрапляє Запорізька область.
Ті вступники, які завершили навчання в загальноосвітніх навчальних закладах середньої ланки освіти в попередні роки або ж закінчили вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації (коледжі) й отримали диплом, що засвідчує здобуття ОКР «молодший спеціаліст», мають самостійно пройти всі етапи реєстрації. Саме їм на допомогу на базі Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (м.Кам’янка-Дніпровська, вул. Каховська, 207) у термін реєстрації буде створений пункт надання консультаційної та технічної допомоги. Однак варто пам’ятати, що даний навчальний заклад не уповноважений надсилати листи до ДпРЦОЯО, тож це мають робити самі абітурієнти - рекомендованим листом у конверті формату А4, який вбереже документи від пошкодження та зминання.
Крім того, недаремно вчителі та представники вищих навчальних закладів радять абітурієнтам заздалегідь визначитися з омріяним фахом. Саме від обраної спеціальності та вподобаних вищих навчальних закладів залежить остаточне визначення необхідності участі в певних сесіях ЗНО. Для цього абітурієнти заздалегідь мають ознайомитися із сайтами всіх ВНЗ, які їх зацікавили й остаточно обрати, які саме тестування вони будуть проходити. Також це – чудовий привід більше дізнатися про освітній заклад, де вони планують отримувати майбутній фах.
Відділ освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації