Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Незабутня новорічна подорож

Діти з Кам’янсько-Дніпровського району під час зимових канікул відвідали Західну Україну, а саме місто Івано-Франківськ. Безкоштовну поїздку для них організував голова Кам’янсько-Дніпровської районної територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» М.Л. Юхно.
Відпочити, розважитися та ознайомитися з історією і традиціями Західної України на зимових канікулах (з 6 по 13 січня) мали можливість Назар Колотницький (с. Велика Знам’янка) та Юлія Чуприна (м. Кам’янка-Дніпровська).
Вони відвідали музеї, виставки та інші цікаві місця. Найбільших вражень діти отримали від екскурсії до Буковелі, де мали змогу кататися на канатній дорозі, оскільки стати на лижі трохи замало досвіду, а також від відвідувань Маєтку Святого Миколая, в якому познайомились зі справжнім Святим Миколаєм та зробили приємні фото на згадку.
Діти отримали багато вражень та зарядилися гарним настроєм та емоціями.
Висловлюємо подяку Михайлу Леонідовичу Юхно за те, що діти мали чудову можливість відпочити та з користю провести зимові канікули. Також велике спасибі приватному підприємцю Івану Федоровичу Онищенку та керівнику ПБПП «Іскра» Володимиру Анатолійовичу Желєзняку за фінансову допомогу та організацію доставки дітей до міста Запоріжжя (місця відправки).
З повагою, батьки.