Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Прийшов у гості Новий рік

Бувають в нашому житті такі свята, від яких чекаєш дива і чарівництва, незалежно від того, скільки тобі років. Звичайно ж, таким святом є Новий рік.
Це чарівний час, коли іскристий сніг перетворює вулицю в казку, в сім’ях наряджають ялинку, а діти з нетерпінням чекають подарунків від Діда Мороза і пишуть йому листи.
Як же чекають новорічну ялинку в дитячому садку! Разом з учасниками новорічної вистави дітвора переноситься в світ казки, наповнений дивами, іграми, танцями. Навіть саме очікування свята призводить дітей в стан захоплення.
28, 29 і 30 грудня в КДНЗ (я/с) «Берiзка» вiдбулися новорічні свята. Дитяче свято - стало особливою подією, причому не тільки для дітей, а i для дорослих.
В молодшій групі Дід Мороз прийшов не тільки зі своєю онукою - Снігуронькою, а й з друзями - звірятами Зайчиком та Лисичкою-сестричкою.
У середній групі діти зустрілися з веселим Снiговиком, Зайчиком, Снігуронькою та звичайно ж з Дідом Морозом.
А в старшій групі було справжнє казкове дійство, на яке завiтали добра Фея та зла Фея зі своїми казковими гостями - Білосніжкою з гномами, Червоною Шапочкою і Сірим Вовком, лісова нечисть - Баба Яга і Змій Горинич - зі своїми капостями внесли інтригу в казкове дійство і від душі повеселили і дітей, і дорослих.
Веселі пісні, оригінальні танці, вірші, ігри, театральні постановки - все сприяло створенню неповторного новорічного настрою у дітей та дорослих.
В кінці свята діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.
Велике спасибі голові Великознам’янської сiльської ради А.К. Кондратенку за допомогу в придбанні подарунків для вихованців нашого дитячого садка.
Також хочеться сказати велике спасибі музичному керівнику А. П. Поляковiй та вихователям: О.В. Ястребовiй, О.Л. Земляк, Т.В. Яценко, Т.М. Кутугiной, О.Ю. Башмаковiй, які порадували дітей прекрасними святами i залишили найяскравіші враження про Новий рік.
Величезна подяка батькам за чудові костюми для дітей і допомогу в підготовці свят! Всі разом ми зуміли надати святам особливу чарівність. Будемо сподіватися, що приємні і яскраві спогади залишаться в пам’яті дітей на все життя.
Н. А. Бiлокiнь, методист КДНЗ (я/с) «Берiзка»