Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Традиційно редакція починає свій новий рік з підбиттям підсумків за минулий і планування на новий 2017 рік. Це відправна точка нового етапу в житті газети «Новини дня». Для нас минулий рік був м’яко скажемо - злегка хвилюючим, хоча, і успішним з точки зору читачів. Протягом року ми проводили маркетингові дослідження, щоб визначити популярність публікацій і їх вплив на рейтинг газети. І за результатами намітили плани на 2017 рік. У цьому номері ми ділимося своїми дослідженнями.
Два відсотки читачів вважає, що публікації про діяльність органів самоврядування і державної влади просто не потрібні, і фотографії перших осіб їх дратують, 12% читачів байдужі до того, чи є інформація з владних кабінетів чи ні. Але 86% читачів з цікавістю читають про все, що відбувається в районі і в тому числі, чим займаються районна адміністрація, районна рада, сільські ради. Безумовно, і паралельно читачі нам робили зауваження, чому ми мало пишемо про діяльність сільських рад. На нашу відповідь: що є зараз Інтернет і ви можете самі ознайомитися, відповідь в 7 випадках була така: «Ми хочемо знати, чим займаються лідери нашого села в порівнянні з іншими селами району». Все ж таки більшість читачів довіряють районній газеті, ніж Інтернету. За що від нас величезна подяка. В цьому році ми плануємо регулярно повідомляти про діяльність обраної влади на місцях.
Цікаво читачам знати, чим займаються обрані депутати, причому знати з перших вуст. Тому, ми запрошуємо депутатів обласної, районної, міської та сільских рад розповісти про свою депутатську діяльність на сторінках газети «Новини дня» і впевнені, що вам є що розповісти.
Директори шкіл району, за-відувачі дитячими дошкільними установами, вчителі шкіл регулярно надсилають і приносять нам матеріали про шкільне життя, про заходи, які проходять в школах і садках. І ці публікації цікаві не тільки батькам і вчителям, а й випускникам шкіл, які з гордістю висловлюються про школи і вчителів, які дали їм путівку в життя. Ми всі матеріали викладаємо в Інтернет і приймаємо дзвінки подяки від випускників з різних міст і країн куди занесло життя наших земляків. А наші земляки живуть і в США, Канаді, Німеччині, Ізраїлі, Туреччині, Австралії та інших країнах світу.
Величезна подяка за активну життєву позицію всім співро-бітникам відділу освіти, молоді та спорту, які регулярно інформують читачів про досягнення в системі освіти, про нововведення і навіть про проблеми, про заходи, які проходили в школах і дитячих садках району. Окрема подяка за публікації, на які ми отримали масу відгуків авторам: Сергію Танько, Валентині Шкільної, Світлані Котляренко, Ользі Кириченко, Олександру Яковлєву, Ігорю Шкільному, Людмилі Олененко, Ірині Кикоть, Наталії Бережної, Олені Звягіної, Юлії Попетайленко і багатьом іншим.
Ми цілий рік вивчали, які матеріали залишать про себе добрі спогади і не залишать байдужими читачів. Як правило, це матеріали, за які дякують читачі. Дуже багато дзвінків до редакції ми отримали після публікації О.В. Тарасенко, вчителя української мови та літератури Кам’янсько-Дніпровського НВК до Дня Перемоги, яка написала про своїх дідуся та бабусю, про їх військовий шлях і надіслала фото для публікації. Цей матеріал викликав дуже багато відгуків.
Читачі відзначили позитивно публікації про те, як керівники району, міста і сіл відвідують своїх ветеранів Другої світової, як цікавляться їхнім побутом, яку увагу їм надають.
Окрема подяка від читачів Т.Л. Галкіній (начальнику УСЗН) і О.А. Цигрік (начальник управління Пенсійного Фонду в Кам’янсько-Дніпровському районі) і їх співробітникам, за регулярне інформування населення з питань соціальної допомоги та пенсійного забезпечення, і не тільки. Їх матеріали, слідуючи з проведеного дослідження, затребувані. За ступенем важливості читачі відзначили матеріали всіх районних служб, в тому числі районного центру зайнятості (керівник М.Л. Юхно) та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівник Л.П. Куницька). Несправедливо буде, якщо не відзначимо, що публікації управління фінансів районної державної адміністрації (керівник І.Л. Калиновська) читаються з особливою прискіпливістю і уважністю.
У газеті було багато опубліковано корисних і цікавих статей, організованих в допомогу нашим городникам. І приємно усвідомлювати, що більшість з них, підшивають ці статті і вважають, що вони їм необхідні та стануть в нагоді в майбутньому. Подібну роботу ми будемо вести і в напрямку виноградарства і садівництва.
Ми регулярно пишемо про існуючі проблеми в районі, не виставляючи їх на чільне місце, а навпаки сприяємо їх вирішенню. Кожен читач може висловитися на сторінках газети, написавши листа до редакції або надіславши його по електронній пошті. За бажанням читача ці листи публікуються. І варто зазначити, що жоден ваш лист не залишився без уваги. Деякі пишуть з проханням не публікувати, а просто «вжити заходів». Ми не в силах вирішити всіх проблем, але передати ваше звернення до тих, хто це повинен зробити – це наше завдання. І з багатьох звернень були прийняті позитивні рішення, виїжджали фахівці додому і вирішувалися проблеми.
Безумовно, є питання, вирішення яких залежить і від порядності людей, і від сил зов-нішнього впливу, наприклад: випилювання дерев. А ось щодо підйому ґрунтових вод, цю ситуацію ми постійно держимо на контролі та, як і обіцяли читачеві, про все розповідаємо. В цьому році і ця проблема, як обіцяють фахівці, піде геть. У минулому номері ми про це знову вели мову, в звітному матеріалі голови районної державної адміністрації Валерія Свєшнікова. В газеті публікуються матеріали і про роботу захисних споруд, технічного стану дамби Каховського водосховища та стану роботи компресорних станцій. Нас чують, читають не тільки в області, а й в столиці.
Рідкісний гість на наших сторінках Тетяна Липа, вчитель Недільної школи «Знамення» Великознам’янського православного храму імені ікони Божої Матері «Знамення». Її розповіді про життя школи обожнюють читачі.
Микола Абрамович Карєв постійно пише в газету про ветеранів міліції, про їх трудовий шлях і читачі чекають його публікацій. Більш того, ще й називають прізвища ветеранів, про яких варто написати, хто залишив про себе незабутній слід в роботі органів внутрішніх справ по наведенню правопорядку в районі.
Про значення інформованості населення, для уникнення проблем зі здоров’ям добре знають А.Б. Костюков, завідувач Енергодарським відділом ГУ «Запорізький ОМЦ» і Олена Володимирівна Забєгайло, начальник управління ветеринарної медицини завдяки їм, про це знають і читачі.
Щодо медицини потрібно сказати спасибі нашим лікарям, які ведуть профілактичну роботу з населенням за допомогою газети «Новини дня», і більш того, завжди готові відповісти на всі запитання читачів. У цьому році на контакт з читачами вийшли: Л.А. Гур’єва, М.В, Мартинов, Н.Є. Крамаренко та інші лікарі.
Окремим блоком стоять публікації про культурне життя району, міста і сіл. І про те, які заходи проходять, читачам розповідають директори сільських Будинків культури та співробітники районного відділу культури і туризму.
Про те, як проходять заходи в районній бібліотеці, розповідає нашим читачам завідуюча районною бібліотекою Л.В. Богослов.
Нам є чим похвалитися за 2016.
Спогади В’ячеслава Йосиповича Зінухова, екс-керівника захисними спорудами Кам’-янського Пода залишили історичну пам’ять про деякі події. Він розповів про те, чого навіть ми і не знали, про те, як проходив запуск компресорних станцій, як будувалися канали, як можна було уникнути паводку в 1985 році, про ветеранів, які працювали на захисті Кам’янського Пода від підйому грунтових вод і проблем від Каховського водосховища. Після цієї публікації ще довго в редакції лунали дзвінки з вдячністю за цей матеріал, за надані фото з власного архіву.
Запам’яталась і публікація Валерія Овчатова: «Мир бджоляра очима математики», про яку також довго говорили читачі.
У матеріалі «Сповідь священика» опублікована книга Апполінарія Ромоданова, кам’-янського священика, яка називається «Де заритий Кам’янський багатомільйонний скарб?», в якій він описав свої спостереження як садівника-любителя, надавши свої розрахунки з ведення садівництва, щоб отримувати прибуток та дав відповідні рекомендації. Відразу ж варто відзначити, що історичні теми, користуються читацьким попитом. А цей матеріал був взагалі зустрінутий на «Ура!». Резонанс серед любителів історії викликала публікація історичного документа – листа Знам’янського священика Маркіанова, в якому він розповідає про заселення Кам’янсько-Дніпровського району.
Нікого не залишило байдужим звернення учнів 9-А класу Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ №3 «Допоможіть врятувати лиман».
З нетерпінням чекають читачі продовження публікацій, в основі яких лежать дані церковної метричної книги за 1866 рік. За деяким даним можна легко вичислити прізвища перших поселенців кожного населеного пункту. Зараз, наскільки ми знаємо готується блок за даними села Велика Знам’янка. Так що чекайте, скоро ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. Величезна подяка за ці публікації Аліні Олександрівні Чернявській, директору Кам’янсько-Дніпровського історико-археологічного музею. До речі, музей названий на честь імені його засновника – Інокентія Петровича Грязнова, який також працював і в районній газеті. До його 124-річчя, а це буде 31 січня ми готуємо унікальний мате-ріал, який буде вперше опубліковано. І взагалі весь цей рік, вважайте ювілейним, адже в 2018 році будемо відзначати 125-річчя від дня народження І.П. Грязнова. А це означає, що багато незвіданого читачам належить дізнатися про нашого земляка-героя.
Вікторія Прохоренко, учениця 10 класу гімназії «Скіфія» написала чудовий матеріал, заснований на достовірних даних «Провідник Бабиного Яру». Навряд кого він залишив байдужим. Особлива подяка нашим вчителям, які пишуть про любов до України, про історію державних свят, про патріотичні уроки.
Тематика патріотизму і героїзму сучасних воїнів Української армії регулярно висвітлюється на сторінках газети і за це окрема подяка районному комісарові Володимиру Богачову, Сергію Віталійовичу Кобі і Юрію Анатолійовичу Зайцеву заступникам керівника військового комісаріату.
Дорогі читачі «Новин дня»! Спасибі вам за те, що в 2016 році були з нами, поглинали, оцінювали і коментували опуси нашого трудового колективу. З 2016-му ми багато чого придбали - новий досвід, знання. Збільшилась наша аудиторія. Пропорційно зросла все та ж відповідальність.
Рік за роком, день за днем «Новини дня» пишуть хроніку життя Кам’янсько-Дніпровського району, починаючи з 30 листопада 1930 року. Весь цей час колектив редакції пишається тим, що видання ніколи не скочувалося до «жовтизни». На сторінках «Новин дня» тільки перевірені факти, авторитетні думки і коментарі, ексклюзивна інформація від тих, хто знає, яким буде завтрашній день району, а також повна версія того, що у нас відбувається.
У фокусі уваги газети - люди нашого краю, ви, дорогі читачі!
Ми завжди готові обговорити хвилюючі вас гострі питання і найнагальніші проблеми і знайти відповіді на них, розібратися в складних життєвих ситуаціях, які часом виникають.
Ми розраховуємо на діалог з думаючим, який має активну життєву позицію сучасником і прагнемо, щоб публікації «Новин дня» відповідали інтересам і смакам наших читачів різних поколінь.
Вітаємо всіх наших авторів, рекламодавців і читачів, всіх тих, хто активно підтримує нашу газету з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай збуваються загадані в новорічну ніч бажання! Сподіваємося, що Новий рік буде для всіх нас цікавим і вдалим!
Залишайтеся з нами! Ми працюємо для вас!
Тетяна ПАЛАМАР,
головний редактор газети “Новини дня”