Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ой снігу ж, снігу білого насипала зима

10.jpg

Схоже, природа вирішила випробувати нас на готовність до зимових погодних умов. В результаті снігопадів, які розгулялися"на різдвяних вихідних, район потонув в снігу, який завдає перешкод транспорту та пішоходам.
– Снігу випало достатньо, – говорить голова Дніпровської сільської ради Віктор Риболов, – звичайно, синоптики попереджали про погіршення погодних умов, але що сніг буде сипати декілька днів підряд, не очікували. Через це ускладнився рух автотранспорту дорогами села. Потрібно було негайно мобілізувати всі сили на боротьбу зі снігом.
Особливих слів вдячності заслуговують: депутат Кам’янсько-Дніпровської районної ради Володимир Іванович Окороков та депутат Дніпровської сільської ради Юрій Семенович Колобов, котрі, не дивлячись ні на що, виділили техніку, яка активно взялася за розчистку доріг в селах Дніпровка та Мічуріно. Були розчищені вулиці, провулки, під’їзди до лікарні, шкіл, магазинів, а також до кладовища. На сьогоднішній день дороги та усі вулиці розчищено, тож жодних незручностей не маємо.
Оперативно спрацювали, за що їм щира подяка від усіх мешканців сіл та від депутатського корпусу сільради.
НД-інфо