Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спасибі за неоціненний дарунок

Мистецтво - це одна з форм суспільної свідомості, вид людської діяльності, що відбиває дійсність у конкретно-чуттєвих образах, відповідно до певних естетичних ідеалів. У широкому сенсі мистецтво – це досконале вміння в якійсь справі, галузі, майстерність.
Багато хто з мешканців села Велика Знам’янка знає Олександра Івановича Павловського. Свого часу він працював у агрогосподарстві Запорізької атомної станції художником-оформлювачем. У вільний від роботи час займався написанням картин.
Його творчість різнопланова: тут і природа, тут і пейзажі, натюрморти, портрети, сімейні портрети, історичні картини.
Сімейне життя неначе надихало Олександра Івановича на написання все нових і нових картин. Після смерті вірної супутниці свого життя Олександр Іванович говорив: «Неначе щось обірвалось, руки не підіймаються», багато картин залишились не закінченими.
В селі проводяться виставки творів народних умільців. Картини Павловського завжди вирізняються яскравістю фарб, незвичністю сюжетів.
На даний момент Олександр Іванович виїхав на пос-тійне місце проживання до доньки. Але про його творчість нам нагадують його картини, які він подарував мешканцям села Велика Знам’- янка. Більшість з них прикрашають стіни Великознам’янського Будинку культури, в якому на даний час створюється вернісаж робіт О.І. Павловського.
В планах роботи на майбутнє працівниками Будинку культури буде створено картину галерею О.І.Павловського при Будинку культури села Велика Знам’янка.
За такий щедрий, неоціненний дарунок для села, щиру подяку виражає голова сільської ради Анатолій Кіндратович Кондратенко, щиро дякують працівники Будинку культури та бібліотеки, дякують жителі села.
Шановний Олександр Іванович, нехай Господь Бог ще на довгі роки збереже ваше життя, та надихає на нові роботи. Дякуємо!

Ніна Анатоліївна Федорук,
с. Велика Знам’янка