Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У пошуках нового та цікавого

Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу.Вивчення її – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Під час її вивчення ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
У рамках заходів, присвячених закриттю Року англійської мови в Україні, з метою удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвитку їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховування інтересу до вивчення англійської мови у Великознам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з 12.12.2016 р. по 16.12.2016 р. було проведено «Тиждень англійської мови».
Учні з ентузіазмом взяли участь у різноманітних конкурсах, проектних роботах, заочних подорожах, змаганнях. Кожен день був насичений цікавими подіями, які підсилювали інтерес дітей до англійської мови та активізували спілкування іноземною.
Молодші школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.
Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій  вчителі англійської мови ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.
З 12 грудня у школі вчителями англійської мови Оленою Дмитрівною Суязовою, Оксаною Леонідівною Сєріковою та Ольгою Олександрівною Приладишевою було організовано виставку стіннівок «Merry Christmas» and «Happy New Year».  Відвідуючи її, учні могли познайомитися з різноманіттям англійського фольклору та віршами видатних англійських поетів. Слід відмітити газети учнів 8-Б, 10-А, 6-А, 7-Б, 11-Б класів. Найкращі газети виготовили: Ольга Булищенко (5-А кл.), Тетяна Рукавишникова (9-А кл.).
13 грудня для вчителів гуманітарного циклу Олена Дмитрівна Суязова провела відкритий урок-змагання у 6-А класі на тему «My favourite dish». Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань. Але як і в кожному конкурсі були переможці і переможені.
Продовжив тиждень урок-подорож на тему «Colours» серед учнів 2-х класів, який провела Оксана Леонідівна Сєрікова. Найактивнішими учнями стали: Ілля Стикайло (2-Б кл.), Євгенія Лук’янець (2-А кл.).
Далі була організована виставка листівок серед учнів 1-4 класів,  в якій учні проявили себе справжніми художниками.  Слід відмітити роботи: Тимофія Баранова (3-А кл.), Олександри Рабчевської (3-А кл.), Данила Рукавишнікова (4-А кл.).
Створюючи презентації, учні 4-11 класів змагалися за звання «Кращий знавець англійської мови». У конкурсі взяли участь учні 4-А, 8-Б, 10-Б класів.
15 грудня учні 4-А класу із задоволенням грали на уроці англійської мови, показуючи гарні знання з предмету, тема якого «Let’s celebrate».
Олександра Луценко та Руслана Панченко, побувавши в ролі журналістів, разом з лаборантом школи Світланою Олексіївною Бочкарьовою, зняли репортаж на англійській мові.
Але все ж таки з нетерпінням чекали учні на виховний захід «Merry Christmas», який відбувся в п’ятницю 16 грудня. Учні 8-А, 9-А, 9-Б класів під керівництвом вчителів англійської мови О.О. Приладишевою, О.Л. Сєріковою проявили найбільшу активність в орга-нізації та проведенні свята. Учні 1-5 класів слідкували за діями казкових героїв, що спілкувались англійською, та виявляли розуміння подій гучними оплесками.
Переможці нагороджені грамотами на підсумковій лінійці.
Під час проведення тижня англійської мови кожен з учнів мав змогу показати свої знання, проявити себе актором, знавцем та інтелектуалом. Предметний тиждень завжди викликає інтерес у школярів, сприяє розвитку навиків спілкування та мотивації до вивчення іноземної мови.
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!
Good luck!
О.О. Приладишева, вчитель англійської мови Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1