Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відбулась сесія Кам’янсько-Дніпровської районної ради

У п’ятницю, 2 грудня, відбулася чергова десята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Геннадій Олененко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, депутат Запорізької обласної ради Володимир Антоненко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальник Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції Андрій Петренчук, сільські, міський голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
На початку пленарного засідання голова районної ради Геннадій Олененко та голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков поздоровили районну газету «Новини дня» з Днем народження.
Далі депутати заслухали начальника Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції Андрія Петренчука, який звітував про роботу за 2016 рік.

У ході пленарного засідання було розглянуто 21 питання порядку денного та два додаткових питання, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях та президії районної ради.
Традиційно районні обранці вносили зміни і доповнення до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 22 «Про районний бюджет на 2016 рік». По цьому питанні доповідала начальник управління фінансів райдерж-адміністрації Ірина Калиновська.
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм, а саме: Програму підтримки діяльності фізичних осіб по наданню соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують пос-тійної сторонньої допомоги на 2017-2019 роки, Комплексну районну програму оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, патріотичного виховання, ґендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, Програму організації допомоги Кам’янсько-Дніпровському районному відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області на 2016 рік, Програму «Підтримки малої преси – газети «Новини дня» на 2017 рік.
Обговорено ряд майнових питань, зокрема, погоджено оренду приміщень об’єктів спільної власності, надано пільги по оренді та затверджені поточні індивідуальні нормативи використання питної води комунальним підприємством «Водоканал» Кам’янсько-Дніпровської районної ради. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.
Пожвавлено в ході пленарного за-сідання обговорювались питання затвердження структури виконавчого апарату райради та про виконання постанови Кам’янсько-Дніпровського районного суду, щодо поновлення на посаді В.П. Колесника. Згідно цих питань рішення не було прийнято.
Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Тетяна ПАЛАМАР