Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято педагогічної майстерності

9.jpg

На базі Великознам’янської ЗОШ №1 24 листопада 2016 року пройшло свято педагогічної майстерності, з метою вшанувати переможців шкільного етапу конкурсу «Учитель року», творчо працюючих вчителів та підвести підсумки першого районного етапу конкурсу «Учитель року».
Уже 21 рік в Україні, в тому числі і в нашому районі за Указом Президента України, відповідним розпорядженням голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації проходить конкурс «Учитель року». Завідуюча районним методичним кабінетом Світлана Василівна Котляренко вказала, що місце проведення Великознам’янська ЗОШ №1(директор Вадим Михайлович Баранов, заступник директора з навчально- виховної роботи Ольга Олександрівна Приладишева) не випадкове.
Адже в минулі роки вчителі цієї школи стали переможцями конкурсу «Учитель року» та лауреатами конкурсів професійної майстерності, а саме: Тетяна Кіндратівна Баранова, Тетяна Миколаївна Бондарчук, Наталія Олександрівна Белоконева, Олена Вікторівна Корольова, Світлана Валерівна Хоменко, Олена Дмитрівна Суязова, які на громадських засадах протягом 10 років виконують велику методичну роботу.
Усе плине, усе змінюється. А цей колектив розумних, творчих професіоналів із активною життєвою позицією безперервно вдосконалює свою педагогічну майстерність, передаючи свій багатий досвід колегам району. В тісній співпраці з районним методичним кабінетом, колегами школи та дитячим колективом створили святкову атмосферу .
Найяскравіші емоції у всіх присутніх викликав виступ молодших школярів, підготовлений вчителями Оленою Анатолівною Кочергою та Лілією Іванівною Маришевою, та захоплюючі номери учнів 9-Б та 10-А класів, яких підготували Тетяна Кіндратівна Баранова – ЗДНВР і Олена Вікторівна Корольова – класний керівник.
- Конкурс цього року проходить у відповідальний період, -акцентувала завідуюча райметодкабінетом. – Цей навчальний рік розпочався низкою змін: представлено концепцію Нової української школи, спрощено навчальні програми, оновлено вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів.
За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, ці зміни є першим кроком до реформування загальної середньої освіти: наразі педагоги мають доволі полярні думки щодо цих кроків. Хтось розуміє, що зміни неминучі і вітає їх, а хтось для власного комфорту ладен і далі тупцюватись на місці. Потребує змін наша свідомість, підходи до навчання. Зміни - закон життя, і ті, хто дивиться лише в минуле чи лише на сьогодення, безперечно пропустять майбутнє.
Відділом освіти молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації восьмого вересня 2016 року, на базі Великознам’янської ЗОШ №2(директор Іван Іванович Кудринський), був проведений семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів початкових класів, девіз якого: «Вітаємо зміни». Мета семінару: допомогти освітянам орієнтуватись у стрімкому потоці нововведень, виборі оптимальних шляхів розв’язання актуальних питань, допомогти створити найсприятливіші умови, щоб діти зростали особистостями, патріотами та інноваторами. Едуард Русланович Терентьєв, молодий заступник з навчально-виховної роботи, з творчо працюючим шкільним методичним об‘єднанням вчителів початкових класів (керівник Любов Іванівна Казакова) та членами шкільного методичного об’єднання: Наталія Анатоліївна Соло, Наталія Іванівна Зворигіна, Світлана Михайлівна Козуб провели семінар на високому науково-методичному рівні.
Світлана Василівна,завідуюча методичним кабінетом, наголосила, що тим, хто розуміє, що зміни неминучі і вітає їх, тим, хто відмовився від трансляції знань та перейшов до компетентісного підходу, а також передає учням віру в свої сили, віру в можливість знань, тим, хто сіє в молоді душі розумне, вічне, добре, тим, хто вчить торувати життя чесно, справедливо, наполегливо - «Учителям року» присвячено свято педагогічної майстерності.
В конкурсних змаганнях, в номінації «Вчитель початкових класів» взяло участь - 8 вчителів, в но-мінації «Вчитель біології» - 2, в номінації «Вчитель інформатики» - 3, в номінації «Вчитель музики» - 1
І ось конкурс розпочався, атмосфера змагання поступово змінилась на справжній фестиваль педмайстерності, це була справжня симфонія педагогічної творчості і високої фахової майстерності.
Визначення переможців районного етапу проведено шляхом голосування, в якому взяли участь члени оргкомітету, члени фахових журі та всі присутні заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі району. Обирати кращих із кращих, не зменшуючи при цьому успіху інших, знайти найсильнішого, хто гідно і велично презентує свою діяльність під час випробовувань, не менш важке і відповідальне завдання, ніж участь у самому конкурсі.
За результатами голосування лауреатами конкурсу стали: в номінації «Вчитель початкових класів» - Тетяна Федорівна Гнатієнко (Нововодянська ЗОШ), Лілія Іванівна Маришева (Великознам’янська ЗОШ №1), Лілія Анатоліївна Єфрем (Дніпровська ЗОШ №1), Тетяна Вікторівна Приладишева (Великознам’янська ЗОШ №3), Марина Олексіївна Щербань (Новодніпровська ЗОШ); в номінації «Інформатика» - Олена Миколаївна Рукіна (Кам’янсько-Дніпровський НВК).
Переможцями конкурсу стали: в номінації «Вчитель початкових класів» - Лілія Валентинівна Прозорова (Кам’янсько-Дніпровський НВК «Дитячий садок – загальноосвітня школа»), Ілона Сергіївна Костенко (Водянська ЗОШ №2), Ірина Григорівна Зінченко (Заповітненська ЗОШ); в номінації «Музика» - Таміла Володимирівна Батичко (Заповітненська ЗОШ); в номінації «Інформатика» - Максим Олександрович Халімоненко, (Великознам’янська ЗОШ №4), Ольга Володимирівна Бєльська (Кам’-янсько-Дніпровська ЗОШ №3); в номінації «Біологія» - Тетяна Іванівна Дудка (Велико-знам’янська ЗОШ №1), Любов Іванівна Піскоха (Водянська ЗОШ №1 ім.Ф.Окатенка).
Свято завершилось, не залишивши нікого байдужим, дякуючи за створену яскраву та самобутню панораму свята координатору конкурсу Тетяні Кіндратівні Барановій, заступнику директора з навчально-виховної роботи Великознам’-янської ЗОШ №1.
Переможців конкурсу Олександр Олександрович Яковлєв, методист районного методичного кабінету, запросив на підсумковий районний етап, який відбудеться восьмого грудня 2016 року, і побажав учасникам з новими силами та натхненням продовжити змагання, гідно і велично презентувати Кам’янсько-Дніпровський район на обласних випробуваннях.
Відділ освіти молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації та редакція газети «Новини Дня» бажають конкурсантам, і всім освітянам району творчої наснаги, активних та вдячних учнів і батьків, втілення в життя високих мрій і задумів в ім’я майбутнього України!
Хай творчий вогонь в вашім серці не згасне!
Хай сили невичерпні ваші цвітуть!
Боріться по праву за гордий, прекрасний,
Почесний учительський труд.
Хай висока якість української освіти стане нагородою за вашу невтомну працю!