Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Це свято об’єднує весь українськиЙ народ в прагненні миру і безпеки

В Україні щорічно 6 грудня відзначають день створення Збройних Сил, які були утворені після прийняття закону «Про Збройні Сили України», який був ухвалений в 1991 році, а як свято, цей день став відзначатися з 1993 року.
“Україна, враховуючи необхідність забезпечення власної воєнної безпеки та оборони, усвідомлюючи свою відповідальність у справі підтримання міжнародної стабільності, як суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава має Збройні Сили України із необхідним рівнем їх бойової готовності та боєздатності”, - говориться в тексті закону.
«Народ і армія – єдині» - ці слова полягли в основу урочистого свята, яке відбулося у вівторок у Будинку дитячої творчості.

Після урочистого відкриття святкового заходу, була оголошена хвилина мовчання, якою вшанували всіх захисників-військовослужбовців, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмерття. Ведучі розповіли, в яких умовах Українське військо зустрічає своє 25-річчя, підкреслюючи, що це свято об’єднало не лише військові з’єднання, частини та формування, а весь український народ в прагненні миру і безпеки в нашій країні.
Для вітання на сцену вийшли голова Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадій Андрійович Олененко та заступник голови районної державної адміністрації Ксенія Григорівна Альошина.
Геннадій Андрійович в своєму виступі відмітив:
- Зберегти мир, зберегти країну, зберегти народ для того щоб збереглася наша державність. В результаті дій Збройних Сил України ми бачимо як зміцнюється країна, як зміцнюються Збройні Сили. Ми впевнені, що Україна надійно захищена і має надійний щит, який нас збереже і допоможе нашій країні розвиватися далі. Спасибі Збройним Силам України за те що вони на захищають.
- Захист у нас зв’язується з чоловіком, з муж-ністю, з мужньою достойною людиною. Тут у нас багато хлопчиків, багато учнів – майбутніх захисників нашої країни. І я бажаю вам, щоб професія захисника України завжди була у пошані, - підкреслила Ксенія Григорівна. - Я бажаю всім вам, щоб над нашою Україною було завжди мирне небо, і щоб зброя в руках наших захисників була тільки прикрасою, тільки символом мужності, патриотизму і гідності. І щоб вона ніколи не стріляла.
Юрій Анатолійович Зайцев, заступник воєнного комісару Кам’янсько-Дніпровського військкомату звернувся до присутніх:
- Спасибі за добрі слова, які прозвучали на адресу Збройних Сил. Наша армія помінялась докорінно. Вже весь світ зрозумів, що мужність та патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні.
Я щиросердечно вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Найперше, засилаю вітання тим, хто зараз знаходиться в зоні АТО та їхнім сім’ям, а також демобілізованим героям, які з честю, як личить справжнім чоловікам, виконали свій обов’язок. Вітаю хлопців строкової та контрактної військової служби, працівників військкомату та всіх, хто надає нам посильну допомогу.
- Бажаю всім нам миру і спoкою на всій українській землі, благополуччя та процвітання нашій державі. Хай наше життя буде квітучим, щасливим, і щоб наші діти знали про війну тільки з екранів та книжок.
Під оплески Юрій Анатолійович вручив нагрудний знак «Учасник АТО» військовослужбовцям, а саме: Ігорю Мацинскому, Миколі Пономаренко, Сергію Крупа, Сергію Башмакову, Владиславу Гурі.
Нагрудний знак «Учасник АТО» — це відзнака начальника Генерального Штабу Збройних Сил України, якою нагороджуються військові, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. В першу чергу відзнаку «Учасник АТО» отримають звільнені (демобілізовані) військовослужбовці на підставі наказів військових комісаріатів, на обліку яких вони перебувають.
Нагрудний знак має форму кола, на аверсі якого зображено сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис — «Учасник АТО». Сокіл, зображений на аверсі нагороди, уособлює мужність і готовність до бою. Змії в лапах птаха — це два терористичні угруповання на сході, з якими бореться Україна. Знак закріплений на синьо-жовтій стрічці, який символізує прапор України. Червоно-чорна облямівка символізує любов і печаль — давні символи українського народу, що йдуть поруч в боротьбі за щасливе і мирне життя.
В цей день присутні на святі вітали родини військовослужбовців, солдатських матерів, волонтерів.
Дарували свої виступи солісти театру естрадної пісні «Крещендо», Олександра Бушуєва, Євген Макаренко, Валерія Фролова та випускниця театру «Крещендо», студентка Київського національного уні-верситету культури Дарина Рукіна.
Віра Андрусенко