Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Велика подяка за любов до землі, терпіння і витримку

День працівника сільського господарства - це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. З цієї нагоди в районному Будинку культури 18 листопада відбулися урочисті заходи та святковий концерт.
У композиції концерту було органічно поєднані вітання і святкові номери.

Відкриття святкового концерту почалося з шанування хлібом і сіллю усіх робітників сільського господарства району під мелодію пісні «Хліборобська величальна» і вітальних слів учасників концерту, після яких на сцену вийшов народний фольклорний колектив «Надвечір’я» з піснею «Хліб на рушнику». Після чого ведучі програми Тетяна Грицюк та Олег Левченко запросили на сцену голову Кам’-янсько-Дніпровської районної державної ад-міністрації Валерія Валентиновича Свєшнікова та голову районної ради Геннадія Андрійовича Олененка, які привітали працівників сільського господарства зі святом та вручили заслужені нагороди.
Керівники району відмітили, що завдяки працівникам сільського господарства, їх працелюбності та відданості справі, Кам’янсько-Дніпровський район за 10 місяців 2016 року по темпам росту зайняв 4 місце по області.
- Сільське господарство як у нашій країні, так і в нашому районі - це основа економіки, запорука стабільності і впевненості в майбутньому. Незважаючи на труднощі, ви були і залишаєтеся дбайливими господарями, вмієте працювати, впроваджувати нові технології, виробляти продукцію, яка має попит. Це свято справжніх господарів рідної землі, які щоденною працею прославляють наш рідний край. Це - свято усіх, хто з душею та любов’ю в серці вирощує хліб, худобу, овочеві та фруктові культури, займається переробкою продукції. Ваша праця споконвіку була і буде основою нашого життя, гарантом розвитку та процвітання нашого району! - наголосив  голова районної державної адміністрації В.В. Свєшніков у своєму виступі.
Був щирий у своїх побажаннях Г.А.Олененко, голова районної ради:
- Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту та піднесення добробуту рідного краю. Нехай обминають вас стороною природні стихії, а у вашому домі панує мир, любов і добробут!
Почесні грамоти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди професійного свята отримали В.П. Есаулов (директор фермерського господарства «Вікторія»), В.В. Горішний (директор філії «Кам’янка-Дніпровська» ТОВ СП «НІБУЛОН»), О.Л. Селезньов (голова фермерського господарства «Промінь-6»).
Почесну грамоту обласної ради та матеріальне заохочення отримав О.В. Гробов (водій автотранспортних засобів ФГ «Вікторія»). Почесну грамоту та матеріальне заохочення Департаменту агропромислового розвитку отримав С.В. Фінагенов (тракторист-машиніст ФГ «Мрія»). Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та матеріальні заохочення з нагоди відзначання професійного свята вручили передовикам сільськогосподарських підприємств району: М.М. Аматову (ТОВ «Конвейєр»), С.В. Барбарацькому (ФГ «Лідер»), А.В. Дєвочкіну (ФГ «Ястреб»), Є.О. Докієнко (ФГ «Мрія»), С.В. Дятлову (ПАТ «Племзавод «Степной») та ін.. Для нагороджених, а також усіх присутніх у залі зразковий колектив, театр танцю «Ельдорадо» (керівник Ірина Петраш), подарував танець «Ретро-танго».
В цей день вітали зі святом та вручали почесні грамоти, разом з матеріальним нагородженням, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Костянтин Михайлович Рибальченко та голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Олена Тимофіївна Петльована.
Вітаючи зі святом, Костянтин Михайлович підкреслив:
- Хочу висловити вам слова вдячності за вашу тяжку, але таку необхідну працю. Ви своєю любов’ю до землі, своїм натхненням та своїми великими знаннями й багатим досвідом закладаєте основу продовольчої та економічної безпеки й стабільності нашого району та нашої країни. Дякую вам за професіоналізм та самовіддану працю. Бажаю здоров’я, сил та енергії, доброї зими, щедрого літа та великих врожаїв!
Зі щирими словами вітання до усіх гостей заходу звернулася Олена Тимофіївна:
- Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню є досягнення у сільському господарстві. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!
Почесною грамотою Запорізького обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу та матеріальним заохоченням під оплески були нагороджені: голова профкому ФГ «Ястреб» І.В. Барановська, голова профкому, лаборант дослідної станції П. М. Сметана та ін. За значні трудові досягнення в агропромисловому виробництві, вагомий особистий внесок у його розвиток, високий професіоналізм для нагородження Почесною грамотою районного управління агропромислового розвитку, районної профспілкової організації та вручення матеріального заохочення на сцену були запрошені: М.Г. Бачинський (водій ФГ «Промінь-6»), О.В. Безкровний (тракторист-машиніст ТОВ «Конвейєр»), В.О. Галкін (управляючий відділу рослинництва ТОВ «АгроДнепр»), О.А. Гомій (тракторист-машиніст ТОВ «Благовіщенка») І.В. Селезньова (головний бухгалтер ФГ «Промінь-6») та ін.
До оплесків і вітань в честь нагороджених приєднався вокальний колектив РБК «Дівчата» с піснею «Мы любим жизнь». Взагалі концертна програма була на славу. Колектив театру танцю подарував чудовий танець «Бугі-вугі», в захваті глядачі були від Євгена Макаренко і його співу. Народний колектив «Хозяюшка» отримав подячні оплески за виконання пісні «Посею лебеду на берегу». В цей день на сцені виступали танцювальний колектив Будинку дитячої творчості «Браво»(керівник Тетяна Позднякова), Злата Оніщенко, Любов Подупейко, Людмила Новікова, Карина Арсентьєва та інші самодіяльні артисти.
Без перебільшення можна сказати, що по-справжньому було створено урочистий і піднесений настрій.
Валерій Живогляд