Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Операція «Зелена хвиля»

7.jpg

Ось і підійшла до свого завершення щорічна акція з озеленення у Кам’янсько-Дніпровському НВК. Її метою було проведення комплексного озеленення території школи.
Всім відомо, що цієї осені на території школи відбулась санітарна вирубка аварійних багаторічних дерев - це було необхідно задля уникнення аварійних ситуацій. Але територія не залишилась пустувати, завдяки акції “Зелена хвиля” в рамках Всеукраїнської національно- патріотичної гри Сокіл «Джура» на місці прибраних дерев було запропоновано посадити березовий гай. Цю пропозицію дуже позитивно і жваво підтримали всі класні колективи нашої школи (в нас їх 23), ніхто не залишивсь стояти осторонь. Багато тендітних берізок знайшли своє постійне місце проживання і відтепер будуть прикрашати собою прилеглу територію.
Починаючи з наймолодших першокласників до одинадцятикласників діти з задоволенням виконали цю добру справу, щоб залишити після себе щось гарне на згадку. Коли вони, через багато років приведуть до школи вже своїх дітей, то з гордістю та добрими спогадами скажуть, що така краса в школі завдяки їм. В процесі висадки всі на якусь мить відчули себе юними натуралістами і від цього стало тепло на душі , розуміючи, що роблять гарне діло.
В рамках акції діти провели висадку близько 100 саджанців. Хочемо закликати усіх приєднатись до озеленення планети та запобігти глобальним змінам клімату. Давайте робити наш світ кращим і яскравішим! Висловлюємо слова подяки від адміністрації школи батьківським комітетам та учням за їх підтримку у цій добрій справі!
Л.С. РУЛЕВСЬКА,
заступник директора НВК з виховної роботи