Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КВК – це життя

Не секрет, що від наших рішень сьогодні залежить наше завтра. Робити правильний вибір необхідно, а робити його за допомогою виступу Клубу Веселих та Кмітливих - весело. За ініціативою директора Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Юхно Михайла Леонідовича 4 листопада 2016 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся профорієнтаційний КВК «Зроби правильний вибір».
Побачити яскраве шоу зібралося понад дві сотні глядачів, а підготували його майже півсотні школярів. Метою заходу стала популяризація робітничих професій, адже відповідно програмі «Профорієнтація», розробленій на 2015-2018 роки, в Україні має місце перенасиченість ринка праці спеціалістами економічної та обслуговуючої сфери діяльності, в той час як існує потреба в спеціалістах інженерно-технічного направлення, а також в кваліфікованих робітниках: слюсарях, токарях, трактористах, електромонтерах тощо.
КВК розпочався виступом директора Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості Юхно Михайла Леонідовича, який побажав учасникам удачі та наснаги. Прийняти участь у профорієнтаційному змаганні виявили бажання гімназія «Скіфія», НВК «Д/с ЗОШ 1-3 ступенів», Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ №3 та Великознам’янська ЗОШ №1. Кожна команда мала яскраво та гумористично розрекламувати професію, яка є затребуваною на ринку праці Кам’янсько-Дніпровського району, та виконати завдання на вільну тему.
Команда гімназії «Скіфія» під назвою «Стомлені школою» цікаво показала нюанси професії менеджера. Особливо гумористично виглядала презентація професії менеджера з вологого прибирання. Веселий спів наймолодшого учасника команди НВК «Смайл» став гарною рекламою команди. Команда «АТБ» Великознам’янської ЗОШ №1 обрала для конкурсу професію продавця продовольчих та непродовольчих товарів не випадково, адже без цієї професії світ не проживе жодного дня. Цікаво та гумористично виглядали сцени з трудового життя касира АТБ, показ одягу з пакетів тощо. «Українські рятувальники» Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3 висвітили професії рятувальників. Виступ команди відзначився музикальністю та гумором. Чого лише був вартий відеоролик пригод пожежника-рятувальника та сцени з життя працівників міліції, лікарні та пожежної служби.
Яскравим та незабутнім став захід не лише для учасників, але й для членів журі, які намагалися бути справедливими та об’єктивними. В журі були ФОП Алергуш Валентин Георгійович, керівник ТД «Агрополіс», керівник Кам’янсько-Дніпровського відділення «Приватбанку» Селезньова Наталія Миколаївна, директор КДМКП «Карат» Антоник Михайло Аркадійович, адвокат Васильченко Олеся Євгеніївна, головний редактор газети «Новини дня» Паламар Тетяна Анатолі-ївна.
Призерами змагально-мотиваційного заходу стали:
І місце – команда «Українські рятувальники» Кам’янсько-Дніпровської ЗОШ № 3, ІІ місце – команда «АТБ» Великознам’янської ЗОШ №1, ІІІ місце – команда «Стомлені школою» гімназії «Скіфія».
Учасники були нагороджені грамотами, а призери - цінними призами, спонсором яких став директор центру зайнятості Юхно Михайло Леонідович та очолювана ним Кам’янсько-Дніпровська районна організація БПП «Солідарність».
Позмагатися з гумору експромтом були запрошені на сцену капітани команд. Учасники конкурсу капітанів були нагороджені USB-накопичувачами від ФОП Алергуш В.Г. (ТД «Агрополіс»).
Команді КВК, яка не потрапила до числа призерів, було вручено втішний, але дуже смачний приз – три великих піцци від кафе «Звезда Востока», які було надані ФОП Хачатуровим Артуром В’ячеславовичем.
Висловлюємо особливу подяку заступникам директорів з виховної роботи та педагогам-організаторам, які підготували таке динамічне та професійне шоу, не шкодуючи зусиль та часу, керівнику відділу культури, молоді та спорту Бондаренко Тетяні Олександровні - за можливість проведення заходу в Будинку культури, ведучому заходу Нефьодовому Геннадію Вікторовичу - за професіоналізм, керівнику відділу освіти, молоді та спорту Танько Сергію Григоровичу та директорам шкіл-учасниць - за сприяння у проведенні заходу!
Бажаємо завжди бути потрібними своїй країні, рости та розвиватися разом з нею!
Антоніна Сокирко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Кам’янсько-Дніпровського районного центру зайнятості