Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


6 листопада –День працівників соціальної сфери України

6.jpg

Працюють з людьми і для людей…
В першу неділю листопада святкується День працівника соціальної сфери. Включення цього свята в державний перелік професійних свят говорить про високу оцінку надзвичайно складної і відповідальної праці співтовариства працівників, які щодня вирішують проблеми найменш захищених верств населення, віддають їм тепло своїх сердець.
Професія соціального працівника має досить глибоке коріння, адже турбота про ближнього закладена в генетичному коді багатьох поколінь. Здатність до співчуття, співпереживання, готовність відгукнутися на чужу біду, прийти на допомогу - ці людські якості існують здавна і завжди притаманні слов’янської душі.
Соціальна робота - діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Соціальна робота сьогодні вимагає від тих, хто її виконує, оволодіння найсучаснішими методами роботи з людьми, причому з найбільш вразливих верств населення (діти, молодь, жінки, національні меншини, люди похилого віку, неповні та багатодітні сім’ї).
Колектив управління Пенсійного фонду відносить себе до працівників соціальної сфери, службовців держави, що забезпечують реалізацію громадянами права на пенсійне забезпечення.
Щоденною кропіткою працею спе-ціалістів в 2016 році призначено 289 нових пенсій, 11 пенсій за особливі заслуги перед Україною, проведено 1282 індивідуальних перерахунків, виплачені 185,4 млн грн пенсій та допомоги на поховання, тільки на прийомі в приміщенні упра-вління адміністративні послуги, консультації та роз’яснення отримали 6109 громадян.
Управління опікує майже 15 000 пенсіонерів Кам’янсько-Дніпровського і Великобілозерського районів, щомісячні виплати складають 20,6 млн грн Для забезпечення сталого призначення і виплати пенсій, необхідним є максимальне наповнення бюджету Пенсійного фонду, якісне формування і ведення реєстру платників і застрахованих осіб.
Щомісячно реєстр застрахованих осіб поповнюється майже на 6000 записів про стаж і заробіток працюючих. Працівники управління завжди турбуються, щоб в старості у людей було менше проблем, постійно контролюють якість надання роботодавцями відомостей про своїх застрахованих осіб, проводять перевірки, вимагають коригування даних.
З метою інформування громадян, для усвідомлення ними основних позицій подальшого власного матеріального забезпечення у вигляді пенсії, управлінням проводиться широка роз’яснювальна робота, виїзні прийоми по сільських радах району, зустрічі в трудових колективах, за місцем проживання громадян, відвідування вдома, круглі столи, семінари, розповсюдження листівок, оприлюднення інформаційних матеріалів в газетах тощо.
Основними завданнями для системи Пенсійного фонду є запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій, з автоматичним використанням даних реєстру застрахованих осіб, що мінімізує втручання спеціалістів управління до процесу призначення пенсій, скоротить час обчислення їх розміру до мінімуму; постійне покращення якості обслуговування громадян за принципом прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання послуг, надання якісної, всебічної і повної інформації про основні напрями пенсійного реформування, запровадженням дистанційних форм обслуговування.
Метою діяльності управління є своєчасне і якісне призначення і виплата пенсій, оперативне і сумлінне виконання всіх необхідних для цього робочих процесів. На жаль, далеко не завжди вирішення проблем залежить виключно від бажання і можливостей спеціаліста, тому День працівника соціальної сфери – справедлива подяка суспільства за повсякденну, не завжди помітну, але таку необхідну справу.
Користуючись нагодою, відзначаючи професійне свято людей, які є яскравим втіленням добра, правди, гуманізму, людської гідності та честі – День працівника соціальної сфери, щиро вітаю рідний колектив та колег інших соціальних служб з професійним святом.
Бажаю, щоб самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносили заслужену повагу, тепло, впевненість в завтрашньому дні. Зичу міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, подальших успіхів у праці.
О.А. Цигрик, начальник
Кам’янсько-Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду