Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вітання вам, захисники Вітчизни

Напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, яка є захисницею українського козацтва, в райдержадміністрації вшановували тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни – від сивочолих ветеранів Другої світової війни, до воїнів, які зараз зі зброєю в руках вимушені захищати східний кордон України та всіх чоловіків, захищаючих покій наших домівок, лицарів, готових завжди підставити своє плече всім, хто цього потребує.
Слова вітання прозвучали від голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Геннадія Олененко та голови райдержадміністрації Валерія Свєшнікова, які наголосили, що дякуючи Президенту України, ми сьогодні святкуємо свято – День захисника України. Сьогодні в державі є своя надійна армія, яка захищає нас, кордони нашої держави, наш суверенітет, нашу цілісність. Побажали всім воїнам захищати свою державу так, як вони присягали і вернутися додому цілими та неушкодженими, щоб ні одна з матерів не одержала похоронки на сина. Хай буде мир в ваших домах та нашій землі.
Керівники району нагородили грамотою Запорізької облдержадміністрації за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисника головного спеціаліста комплектування районного військового комісаріату Ларису Богдан та заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення районного військового комісаріату Юрія Зайцева.
Грамотою районної ради та районної державної адміністрації за зразкове виконання службових обов’язків, сумлінне ставлення до поставлених завдань, високі морально-ділові якості, самовіддану ратну працю та з нагоди святкування Дня захисника України був нагороджений особовий склад Кам’янсько-Дніпровського районного військового ко-місаріату: Юлія Баранова, Олександр Биков, Богдан Брановицький, Аліса Змеул, Ірина Ківа, Вадим Кобець, Сергій Коба, Олексій Лозовий, Наталія Сергєєва, Людмила Січкарь, Дмитро Фурсов.
До присутніх з вітальною промовою звернувся військовий комісар Кам’янсько-Дніпровського районного військового комісаріату Володимир Богачов:
- Шановні жителі нашого району!
В Українській молодій державі відновлюються та запроваджуються національні свята і пам’ятні дні. Вони констатують і закарбовують для потомків історичні події й кроки держави на складному шляху утвердження України як держави. День Незалежності України, День Державного прапора, день українських миротворців, день гідності і свободи, день пам’яті Небесної сотні і багато інших. 13 жовтня 2014 року Президент України підписав указ про встановлення свята - Дня захисника України. Він відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з днем Українського козацтва і святом УПА.
Промовиста назва окрім глибокого патріотичного змісту має ще й адекватні часу світоглядні ознаки усвідомлення державою та її громадянами найголовнішого найсвятішого обов’язку - захистити від ворога рідну землю. Президент України запровадив ідеологічну світоглядну нову назву зрозумівши та сприйнявши внутрішній стан патріотів, що захищали саме Україну, а не абстрактну Вітчизну.
Як військовий, впевнено стверджую, що слова - Захисник України сповнені хвилюючої урочистості, яка так зрозуміла серцю і усьому єству мужчини-воїна, мужчини-лицаря, мужчини-оборонця своїх дітей, батьків, друзів, землі своїх предків. Ці слова як підсвідома на генному рівні клятва, як код-знак посланий нам з минулих часів, коли наші предки жертовно захищали княжу Русь, пізніше Україну, а не так вже і давно у 20-ті роки минулого століття захищали Україну від більшовиків, у 40-ві роки від фашистських окупантів, а сьогодні від бойовиків ЛНР, ДНР і російських агресорів.
Захищають мужньо, самовіддано, жертовно. В числі захисників гарячих патріотів України, відважних і вправних воїнів є і наші кам’янсько-дніпровські – звитяжні, справжні нащадки козацького гарту, духу й чину.
За 2014-2015 роки військової агресії в зону бойових дій пішли захищати кордони Батьківщини більш ніж 154+14 (106+5 повернулись), більшість з них після закінчення строку вислуги за мобілізацією добровільно залишилися у своїх військових частинах на контрактній основі. Сьогодні і надалі військовозобов’язані продовжують поповнювати ряди Збройних Сил України.
Так, з початку 2016 року добровільно уклали контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України 70 чоловік.
Більшість з них готові з першого дня убути до зони проведення бойових дій на захист України. Тому, що на протязі року військовозобов’язані проходять навчальні збори, де отримують бойові навики, що дає можливість тримати оперативний резерв в постійній бойовій готовності.
З гордістю хочу сказати, що патріотизм серед молоді за роки війни дуже виріс. Про це говорять і воїни, які повернулися з війни і ті, які прийшли у відпустку до рідного дому.
Так чи інакше, а число готових захищати нашу державу від ворожої агресії більшає. Готових пройти підготовку на зборах - теж.
Але війна — це і втрати. З числа тих, хто боронив нашу незалежність і територіальну цілісність, захищали свою домівку, свою сім’ю у самих гарячих точках також є ті, з ким не хотілось нам прощатись, вони пішли, але назавжди залишаться в наших серцях.
Це Захисники України з великої літери:
- Полулях Сергій Володимирович, Данів Михайло Богданович, Щуров Олександр Сергійович, Коляда Володимир Григорович, Павлів Сергій Мирославович, Захожий Анатолій Володимирович, Хорошун Сергій Григорович.
Вшануємо хвилиною мовчання наших земляків.
Як представник районної військової ланки висловлюю глибоке співчуття всім хто втратив рідних та близьких. І запевняю, що втрати ці і біль від них - це біль держави, біль свідомих, навіть незнайомих людей.
День захисника України - свято, овіяне не тільки ореолом героїзму, великого чину, а й сповнене смутку і печалі, і дяка велика тим, хто пізнавши біль втрати, все-таки розуміє, заради чого ця втрата.
Хочу звернутися в цей день до всіх з простими речами, які б ви сприйняли як істинні земляки - патріоти. Пам’ятайте, що ваш сьогоднішній мирний сон, можливість без страху вести дітей у дитячий садок, школу, на прогулянку - це завдяки тим, хто там, на передовій в дощ, вітер, в спеку чи мороз.
Можливість кожного ранку радіти новому дню - це подарунок від воїнів - захисників України.
Пам’ятаємо про це, будьмо добрішими, мудрішими, уважними один до одного. А головне - кожного дня вчимося бути патріотами. Немає ціннішого на світі за свою рідну землю, свою сім’ю. Немає почеснішого, як захищати свою Батьківщину.
День захисника України - саме таке свято, яке спонукає подумати над тим, хто я є для своєї Держави, особливо юнакам. Вони вже сьогодні, зараз, в цю хвилину повинні усвідомити, що держава там сильна, де її сини є охоронцями, захисниками, а всі громадяни сповнені відповідальністю за свою країну.
Зі святом вас, шановні жителі нашого славного краю! Здоров’я усім, витримки, розуміння ситуації, взаємопідтримки й єдності в складний для країни час.
А головне - віри в перемогу над агресором і посильного внеску в перемогу кожного із нас. Нехай Пресвята Богородиця допоможе нам у цьому.
Слава Україні! Слава захисникам України!
В цей святковий день Володимир Богачов вручив нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям, звільненим з лав Збройних Сил України, які залучались і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій: старшому солдату Анатолію Рижко, солдатам – Миколі Шиваку, Миколі Закитному, Івану Нікітіну.
Свої музичні вітання присутнім подарували ансамбль «Гармонія» та Анастасія Авакімова, учасники художньої самодіяльності Кам’янсько-Дніпровського районного Будинку культури.
НД-інфо.