Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛЮБА ІВАНІВКО!

8 жовтня славне село Іванівка відсвяткувало ще один День народження. Іванівка – це наш дім, наше коріння і доля. Наші земляки завжди берегли традиції, звичаї та свята свого села. Так було і цього року.
На святкування Дня села зібралося чимало іванівців, навіть дощ не став їм на заваді. У фойє Будинку культури гостей радо зустрічали юні школярі. Вони підготували красиву та різнобарвну виставку своїх поробок, а також за символічну плату продавали на ярмарці солодощі, спечені власноруч. Було смачно, солодко і весело.
Урочиста частина свята розпочалася піснею «Добрий день» у виконанні колективу «Вербиченька». Голова сільської ради Савран Олена Миколаївна, від усього серця поздоровила іванівців зі святом. Вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу воїнам Великої Вітчизняної війни своїх загиблих земляків.
В цей день чествували родину, яка прожила в злагоді і любові 50 років – це Кравченко Микола Васильович і Лідія Іванівна. А також вітали новоспечених молодят Подсядло Олександра та Тетяну. Їм було подаровано по теплій ковдрі та квіти. А у виконанні Шахматенко Раїси пролунала пісня «Эхо».
Вітали на святі і всіх поважних старожилів села, а подарунком була відзначена одна із найстарших жительок села Клочок Надія Микитівна, яка є надзвичайно доброю і трудящою жінкою, бабусею і мамою.
Та як водиться, завжди на зміну старшому поколінню приходить прекрасна молодість. Подарунок отримав і наймолодший житель Іванівки Ботвиновський Євген. На честь всіх новонароджених, а їх аж 14, танцювальний колектив «Непоседы» подарував танок «Чунга – Чанга» - керівник Жученко Тетяна Михайлівна.
Цього дня грамотами за самовіддану працю і чисті серця, та смачними тортами були нагороджені колективи лікарні, пошти, Іванівського навчально-виховного комплексу та працівники Будинку культури разом з народним аматорським колективом «Вербиченька».
Село наше красиве і квітуче, але все ж справжньою його красою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті, вони турбуються і про свої оселі, і про село в цілому. В номінації «Найкраще подвір’я» була відзначена спеціальною табличкою родина Шахматенко Ігоря та Людмили. Нагорода знайшла і жителів найдружнішого під’їзду по провулку Молдавський 10. Вони своїми силами зробили взірцевий ремонт під’їзду, вклавши туди кошти і любов до своєї домівки.
Після урочистої частини для всіх іванівців і гостей відбувся святковий концерт від творчого колективу культурно – ділового центру ЗАЕС.
Окрему подяку за допомогу в організації свята висловлюємо всім підприємцям, які знаходяться на території Іванівської сільської ради. Щира подяка агропромисловій компанії, торгівельній мережі «Дніпро», ТОВ «Левада».
Тож, ми бажаємо всім, щоб наше село розросталося і квітло, щоб родини гуляли ве-сілля і новосілля, щоб лелеки частіше відвідували наше село. Ми бажаємо всім миру, здоров’я, затишку вашим оселям, рясних врожаїв і добробуту.
Завідуюча бібліотекою,
Олена Єрмак.