Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Об’єднати зусилля заради спільної справи

Під таким гаслом 6 жовтня в приміщенні Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги відбулася нарада, в якій взяли участь Ірина Зикова - перший заступник голови районної державної адміністрації, Тетяна Галкіна - начальник управління праці та соціального захисту населення, Оксана Цигрик – начальник управління ПФУ, Михайло Юхно - директор районного центру зайнятості, Тетяна Круть - начальник відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Світлана Шипілова - керівник бюро правової допомоги.
Метою заходу стало обговорення питань спільної та скоординованої роботи, налагодження довготривалих партнерських відносин.

Ірина Зикова нагадала присутнім, що саме в жовтні світова та українська спільнота вже багато років поспіль відзначають Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародний день боротьби з бідністю і питання ефективної зайнятості з гідними умовами праці, соціального захисту та соціального діалогу, а також захисту прав людини залишаються для держави пріоритетними.
В ході спілкування учасники заходу обговорили питання задоволення різних потреб громадян, у тому числі внутрішньо переселених осіб та біженців, учасників бойових дій та їх сімей, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, питання залежності майбутнього пенсійного забезпечення громадян від легальної праці та рівня заробітної плати і намітили шляхи подальшої співпраці.
Крім того, Світлана Шипілова проінформувала присутніх про те, що мешканці місцевих громад можуть отримати в бюро не тільки безкоштовні консультації з правових питань, а й скористатися електронними сервісами Мінюсту та отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів у суді) у разі такої потреби. Особливу увагу приділила важливості проведення правоосвітницької роботи та надання якісної правової допомоги.
Ганна Іванська