Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ І ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

8.jpg

Добре, що стало доброю традицією відзначати Всесвітній день людей похилого віку. В цей день ми в черговий раз нагадуємо про те, що наш обов’язок бути турботливими та милосердними до людей старшого покоління. Адже вони для нас джерело мудрості, а їх життєвий досвід, оптимізм і невичерпна енергія – та ниточка, яка єднає покоління.
Наш край відзначається активними, заповзятими  ветеранами, які організувавши міцні районну, міську, первинні ветеранські організації, щодня формують еліту людей поважного віку, які заслуговують на вдячність, повагу та шану.
Зі словами привітання в цей святковий день до присутніх звернулися  голова районної ради Геннадій Олененко, голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, заступник голови райдержадміністрації Ксенія Альошина та секретар міської ради Галина Базовкіна.
– Це значиме свято, яке, я вважаю, потрібно називати не днем людей похилого віку, а днем досвідчених людей. Нам потрібно користуватись вашим досвідом, тому що він для нас – це наші перемоги. Якщо людина не пам’ятає минулого, не використовує досвід старшого покоління, то у цієї людини немає майбутнього. Вважаю що у нас, району, держави буде прекрасне майбутнє, дякуючи вашому досвіду, який ви передаєте нам. Спасибі за ваш труд. Зі святом, шановні! – зазначив голова районної ради Геннадій Олененко.
Подякував винуватцям торжества за їх активну життєву позицію, за їхні переконання, за те, що вони такі невгамовні люди і не дають спокійно жити в доброму розумінні цього слова, районній владі, а також побажав усім присутнім здоров’я, миру, злагоди та святкового настрою і голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков. Він наголосив, що дякуючи їхній допомозі і спільним зусиллям районна влада впорається з усіма негараздами.
Заступник голови райдержадміністрації Ксенія Альошина, в цей святковий день побажала ветеранам жити тільки з вірою, щоб надія ніколи їх не покидала, любов супроводжувала в житті ще дуже-дуже довго, життєва енергія щоб била ключем і щоб були завжди здорові та бадьорі.
Від імені депутатів міської ради, голови міської ради та від себе особисто поздоровила ветеранів зі святом секретар міської ради Галина Базовкіна, яка повідомила, що ветеранам, які відчувають гостру потребу та з нагоди свята були надані 20 продуктових наборів від міського голови Андрія Дятлова.
Щирі слова вдячності, поваги висловив та привітав з нагоди свята ветеранів голова районної ради ветеранів Віктор Семенович Семенов. Він вручив грамоти та цінні подарунки від президії районної ради за роботу з ветеранами, активну участь у громадському житті міста, активну громадську позицію та з нагоди свята голові ветеранської організації районного відділу поліції Євгенію Володимировичу Коновалову, голові ветеранської організації санаторної школи-інтернату Наталії Олександрівні Пічуріній, голові ветеранської організації РЕМ Евгенію Михайловичу Власенко та голові ветеранської організації микрорайон-вулиця Промислова Ірині Іванівні Бірюковій.
Продуктові набори від заступника голови районної ради Анатолія Гриченка були вручені: ветерану праці Вірі Андріївні Шислєр, вдові учасника Великої Вітчизняної війни Лідії Василівні Анікєєвій, учасниці Великої Вітчизняної війни Оксані Денисівні Ткаченко та голові первинної ветеранської організації «Кам’янка» Любові Прохорівні Щербині.
В цей святковий день для ветеранів було організовано святковий стіл та підготовлено концертну програму за участі працівників районного Будинку культури.
НД-інфо