Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День Здоров’я у Заповітненській школі

4_1.jpg

В Заповітненській загальноосвітній школі стало вже доброю традицією святкувати День фізичної культури і спорту та Міжнародний день туризму як єдиний День здоров’я. В цей день ми проводимо загальношкільний туристичний похід. Учні та вчителі школи його з нетерпінням чекають.
І ось він настав цей прекрасний осінній день. Всі учні зібралися біля школи, щоб послухати настанови директора школи Володимира Федоровича Малого та вчителя фізкультура Віктора Миколайовича Батичка. Школярі 5-10 класів разом з класними керівниками вирушили до ставка, а учні початкової школи пішли у сільський парк.
Це був чудовий теплий день. Загальна атмосфера була дружньою і товариською. По дорозі до місця призначення виявились труднощі на шляху, але учні не розгубилися, допомогли один одному і вчителям. Коли ми дійшли до нашої галявини, то незважаючи на втому, одразу взялися за роботу: одні збирали хмиз, інші розпалювали багаття, ставили палатки, розкладали речі.
Традиційним є конкурс приготування каші на вогні. Незабаром каша була готова і журі дало високі оцінки смаковим якостям цієї страви. Фінальним у нашому поході була спортивно-туристична естафета, в якій прийняли участь усі бажаючі. Учні показали свою добру фізичну підготовку і вправно здолали смугу перешкод, яку підготував вчитель фізичного виховання Віктор Миколайович Батичко.
Коли ми йшли назад, то ділилися своїми враженнями про похід. День здоров’я всім сподобався, бо в цей день ми отримали позитивні емоції, зблизилися з учителями, змогли показати свої здібності в умовах походу, цей день видався без сварок і непорозумінь, а це все дуже важливо, бо позитивна атмосфера між учнями, вчителями - є невід’ємною частиною шкільного життя.
Віктор БАТИЧКО, вчитель фізичного виховання, рада старшокласників