Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чудо-свято – День села

1.jpg

Привітним сонячним днем зустрічало односельців і своїх гостей Нововодяне у День села, який припав на 1 жовтня, а 2 жовтня відзначали свято села Новоукраїнка та Примірне. Красиві села полонили погляд кожного, хто завітав сюди в ці дні.
На святі гуляли всі: від найменших до найстарших.
Вітання з Днем села від сільського голови Михайла Михайловича Чорного приймали в ці дні села Нововодяне, Новоукраїнка та Примірне.
Михайло Михайлович висловив щиру подяку усім жителям сіл Нововодянської сільської ради за любов та вірність рідним селам, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої сіл, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.
На День села до нововодянцівзавітали гості свята – голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков, перший заступник голови Ірина Зикова, начальник відділу культури і туризму Тетяна Бондаренко, голова Водянської сільської ради Сергій Єрмаков, депутат Запо-різької обласної ради Володимир Величко, які вручили подарунки та побажали сельчанам наснаги для звершення великих справ в ім’я рідного села, миру, щастя, добра і благополуччя.
Миру та Божого благословення побажав усім сельчанам приходу отець Олександр.
Слова вітання лунали на адресу жителів сіл Нововодяне, Новоукраїнка та Примірне, які дбають про благоустрій, старожилам, ювілярам, найстаршим подружнім парам, самим маленьким жителям села та іменінникам.
Танцювальну майстерність, музичні та співочі таланти демонстрували гостям свята села Нововодяне маленькі таланти дитсадка «Ромашка».
Аматори сцени колектив «Червона калина» дарували нововодянцям, новоукраїнцям свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій.
Було весело. Забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук - свято вдалося на славу. Отож жителі Нововодяного, Новоукраїнки та Примірного будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.
НД-інфо