Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Допоможи захиснику Вітчизни

2.jpg

….Вклоняюсь нашим козакам,
за їхню мужність і відвагу.
За тих, хто сміло йшов у бій
Під Українським рідним стягом.

14 та 15 вересня 2016 року благодійним фондом «Героям України» та волонтерським штабом села Велика Знам’янка в селі було проведено акцію під назвою «Допоможи захиснику Вітчизни».
Під час цієї акції збирались продукти харчування, овочі, фрукти, солодощі, засоби гігієни, дещо з одягу, ліки.
Щиро дякуємо всім, хто взяв бодай найменшу участь у цьому заході, всім, хто не залишився осторонь вирішення надважливих питань.
Дякуємо всім учням, які з відповідальністю відгукнулися на проведення акції. Дякуємо їх батькам котрі підтримали поривання своїх дітей і допомогли їм творити добро. Адже там, на передовій знаходяться теж чиїсь діти, наші діти, діти нашої України.
Особливу подяку хочеться висловити учням та вчителям І, ІІ, ІІІ та ІV загальноосвітніх шкіл села Велика Знам’янка, діткам, котрі разом зі своїм нехитрим скарбом на передову передали частинку своєї душі, вираженої в їх малюнках. Дехто навіть з пластиліну виліпив сонечко (Божу коровку) й передав як сувенір із мирної частини України.
Ми дуже вдячні працівникам дитячого садка «Оленка», які разом з батьками своїх вихованців зробили внесок в нашу загальну справу.
Велике спасибі працівникам Великознам’янської сільської амбулаторії, які також підтримали акцію та зробили свій внесок.
Від щирого серця дякуємо всім вчителям, працівникам шкіл та дитячого садка «Оленка», які сіють добро в душі нашої малечі, наших дітей. Вчать їх бути небайдужими, співчутливими, до ближнього, відповідальними. Вчать дітей любити свою Батьківщину, виховують справжніх патріотів, а це дуже складно в наш час.
Під час акції загальними зусиллями було зібрано: картоплі - 500 кг, моркви – 10 кг, буряків – 10 кг, помідорів – 30 кг, огірків – 15 кг, перцю солодкого – 29 кг, перцю гіркого – 2 кг, часнику – 2 кг, капусти – 15 кг, баклажан – 5 кг, цибулі – 70 кг, яблук – 50 кг, слив – 3 кг, крупи та цукру – 50 пачок, чаю – 20 пачок, сала – 5 кг, джем, варення, повидло та домашня консервація – понад 60 банок та баночок, печива – 2 ящики, а також дещо з одягу та засобів гігієни.
Дякуємо виконавчому комітету Великознам’янської сільської ради за допомогу у виділенні транспорту під час збору та особисто заступнику голови сільської ради Юрію Івановичу Захарову за особисту активну участь у проведенні даного заходу.
Ми розуміємо, що це крапля в морі, але це велика допомога тим, хто її потребує.
З повагою та вдячністю, волонтер благодійного фонду «Героям України» села Велика Знам’янка
Н.А. Федорук