Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Найвеселіше свято вересня – День здоров’я

5.jpg

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається.
Він долає всі вершини –
Це ж чудово для людини.

Щорічно, починаючи з 7 квітня 1950 року, в усіх країнах світу відзначають Всесвітній день здоров’я. Саме в цей день в 1948 році була створена Всесвітня організація охорони здоров’я. Це не просто святкова дата в біографії авторитетної міжнародної організації. В цей день проводяться заходи, які визначають, наскільки важливим є збереження здоров’я людей, що треба ще зробити, щоб воно покращувалось. 
День здоров’я проводиться у багатьох школах навесні або восени. Це свято покликане пропагувати здоровий спосіб життя та заняття спортом. У цей день прийнято проводити різноманітні вікторини та естафети. Школярі дуже люблять різні свята, наприклад, Новий рік, Перше вересня, але можна сказати, що особливе місце серед них займає День здоров’я у школі. Конкурси, що проводяться в це свято, викликають у них незмінний ентузіазм.
В цілях формування здорового способу життя, виховання інтересу до участі в спортивно-масових заходах, в цілях зміцнення впевненості дітей у своїх силах і знаннях, виховання любові до спорту,15 вересня 2016 року у Кам’янсько-Дніпровському НВК проводився День здоров’я. В заході, як завжди, приймали участь учні 1-11 класів.
Зранку на учнів чекало гасло “Швидше! Вище! Сильніше!», воно не тільки прикрашало сходи школи, а й додавало настрою на початок святкового дня усім хто приходив до школи. Свято почалось з привітання директора школи Ігоря Петровича Школьного, з побажанням учням перемоги і доброго настрою. Після традиційного представлення команд, всіх учнів було запрошено на стадіон для колективної розминки. Це було дуже весело, вправи робила не тільки малеча, а й вчителі і навіть сором’язливі старшокласники. Дівчата з 11 класу Анастасія Васецька, Анастасія Майлатова, Дар’я Новікова підготували чудові вправи для розминки під пісеньку з мульт-фільму «Фіксики». Згодом почалися спортивні змагання, які підготували вчителі фізичної культури Микола Олегович Різниченко, Ігор Анатолійович Брикун, Федір Володимирович Чемерис. Діти повзли по лавках, бігали по двоє в обручах, перестрибували через драбину, кидали м’ячі, перетягували канат, відпо-відали на питання вікторини. 1-4 класи малювали на асфальті малюнки на спортивну тематику, а 5-11 класи виконували завдання конкурсу «Олімпійський талісман», де зображували на папері талісмани своєї команди. Всі вправи були полегшені, без навантажень, для того, щоб свято пройшло якнайкраще.
По закінченню змагань, повні енергії, учні знов зібрались докупи. Маленькі спортсмени, учні 1-4 класів, продемонстрували музичні фізкультхвилинки і отримали за це гомінкі оплески. Дівчата з 11,10,9,7 класів Анна Савенко, Катерина Гара, Марина Супрунцова, Катерина Фоміна, Марія Полякова, Катерина Полежаєва, Юлія і Яна Шелех, Лілія Порошенко, Яна Коваль, Оксана Пригода влаштували запальний флешмоб, який завів всіх учнів і підняв настрій на весь подальший день! Після всього всі команди були нагороджені грамотами.
Велика вдячність всім тим, хто приймав участь у підготовці і проведенні загальношкільного свята!
Юлія ПОПИТАЙЛЕНКО, педагог-організатор Кам’янсько-Дніпровського НВК