Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День фізичної культури та спорту в школі

4.jpg

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 16 вересня 2016 року в Камянсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пройшло веселе спортивне свято – День здоров’я та спорту.
Школярі із захопленням чекали цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях і подихати свіжим повітрям. День розпочався святковою лінійкою (навіть погода посприяла цьому), на якій зібралися усі учні закладу, їхні батьки та вчителі. Школярі вишикувалися перед центральним входом, щоб продемонструвати свою любов до здорового способу життя.
З привітанням до учасників змагань виступила директор школи Школьна Валентина Валентинівна. Капітани команд відрапортували про готовність до змагань і після переклички учні молодшої, середньої та старшої ланок, отримавши маршрутні листи, вирушили на шкільний стадіон, де змагалися за звання кращої команди.
Учасникам команд необхідно було виконати завдання на станціях, на кожній із яких їх зустрічав учитель, відповідальний за дану станцію: це біг з перешкодами, естафета, встановлення намету, повільний велосипед, перетягування канату. Учні із задоволенням виконували поставлені перед ними завдання, щоб довести, що їхня команда найкраща і найсильніша. А вчитель фізичного виховання Чорний Сергій Олексійович та вчитель захисту Вітчизни Васенко Євген Вікторович допомагали в цьому.
Для найменших учнів школи вчитель фізичного виховання Габер Едуард Валерійович разом із класними керівниками приготували цікаві ігри, конкурси, естафети, в яких вони із задоволенням взяли участь.
Цей виховний захід допоміг дітям навчитися активно спілкуватися, допомагати один одному, а головне - активно відпочивати. Учні, батьки та вчителі співпрацюючи разом, допомагаючи один одному, змогли краще порозумітися, згуртувати власні колективи. Завдяки їх спільним зусиллям день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!
День здоров’я, спорту та олімпійського руху пройшов цікаво, весело, в доброзичливій атмосфері й сприяв зміцненню нашої шкільної сім’ї.
Бажаємо всім учасникам дбати про своє здоров’я і не забувати відомий вислів Сократа: «Здоров’я - це не все, але все без здоров’я – ніщо».

Юлія Різниченко, заступник директора з виховної роботи