Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Цілий спектр питань на контролі районної влади

В повсякденній роботі голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації на контролі питання першочергового значення - це питання з проведенням призову на строкову військову службу восени 2016 року та набору на військову службу за контрактом, питання, пов’язані з процесом децентралізації, з освоєнням субвенції з Державного бюджету на будівництво та ремонт.
Так, на минулому тижні, у четвер 8 вересня, голова РДА Валерій Свєшніков провів нараду з міським та сільськими головами з питання освоєння субвенції з Державного бюджету органами місцевого самоврядування на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження на поточний рік.
На нараді детально опрацювали підготовлену документацію для початку ремонтних робіт по всіх об’єктах, які увійшли в план по освоєнню даної субвенції, а також вирішили питання щодо усунення деяких недоліків в проектних документах.
Актуальне питання сьогодення — добровільне об’єднання громад, основною метою якого є - забезпечити спроможність місцевого самоврядування самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. У Кам’янсько-Дніпровському районі ведеться активна робота щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Голова райдержадміністрації Валерій Свєшніков 7 вересня здійснив робочу поїздку на територію Водянської сільради, де провів зустріч з сільським головою Сергієм Єрмаковим та депутатським активом щодо створення спроможної громади у складі територій Водянської, Дніпровської, Нововодянської, Заповітненської сільрад, також обговорили питання стану рівня ґрунтових вод в селі Водяне. Перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Зикова, 8 вересня, відвідала Заповітненську сільську раду, де взяла участь у громадському обговоренні питання щодо створення спроможної громади у складі Водянської, Дніпровської, Нововодянської та Заповітненської сільських рад з адміністративним центром в селі Водяне.
***
На початку цієї неділі голова райдержадміністрації В.Свєшніков провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. В порядку денному розглянуті питання: про стан криміногенної ситуації в районі; про роботу військового комісаріату та РС ГУ ДСНС за звітний період. Кам’янсько-Дніпровським відділом поліції зареєстровано 177 заяв та повідомлень, з яких до ЄРДР внесено 36 заяв та повідомлень з ознаками кримінального правопорушення. За звітній період зафіксовано 10 пожеж на території району (горіла суха трава).
На військову службу за контрактом по району відібрано 6 чоловік, які заформовані у військові частини. По осінньому призову на строкову військову службу відібрано 10 чоловік.
У зв’язку з загостренням ситуації на Сході України та на адміністративно-територіальному кордоні АРК Крим особовий склад Кам’янсько-Дніпровського РВК переведено на посилений режим ведення служби. Організовано цілодобове чергування, видано відповідні внутрішні накази. Під час наради військовий комісар Володимир Богачов загострив увагу присутніх на забезпеченні загону територіальної оборони та роти охорони.
НД -інфо