Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Біля підніжжя Олімпу...

2.jpg

Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Але як писав В.О. Сухомлинський: “Спорт виховує тоді, коли є улюбленим заняттям кожного”. Для того щоб зацікавити учнів та привити їм любов до спорту, у Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся Олімпійський урок та день здоров’я. До нас у гості завітали боги з самого Олімпу. Зевс подарував Олімпійський вогонь, а його богині розповіли про виникнення Олімпійськіх ігор.
Багато відомих українців прославило нашу державу в різних видах спорту. Учням було приємно поспілкуватися зі спортивною родиною, яка прославляла та захищала не тільки честь нашої країни, а ще й честь нашого села, а насамперед нашої школи.
На свято були запрошені справжні майстри спорту, які є випускниками нашої школи: Леонід Олександрович Жуков - майстер спорту з важкої атлетики, тренер з важкої атлетики, Олександр Леонідович Жуков - заслужений тренер України з важкої атлетики, Тетяна Лео-нідівна Сімакова (Жукова) - майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи та призерка світу з важкої атлетики. Вони розповіли учням, що спорт є важливим не лише для здоров’я, а ще виховує духовну силу людини.
Тетяна Леонідівна дала змогу доторкнутися до світу спорту та розповіла, як важко та наполегливо треба йти до своєї мети. Також вона дозволила примірити на себе свої спортивні нагороди.
Власним прикладом довели що спорт - це сила,здоров’я та завжди бадьорий настрій, учні нашої школи Олексій Жуков (5 клас) та Світлана Мертвецова (6 клас).
На благодійні внески депутата обласної ради В.В. Антоненка було закуплено спортивне приладдя: м’ячі, обручі, баскетбольні сітки, секундоміри, які урочисто передані вчителю фізичної культури. Тепер наші діти будуть активно та результативно займатися спортом.
Після Олімпійського уроку учні школи з задоволенням прийняли участь в естафетах та спортивних змаганнях.

О.М. КЛОЧОК, заступник директора з виховної роботи Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1