Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


До понад 160 спортивних майданчиків  Фонду Кличко додасться ще 20

1.jpg

Протягом вересня-жовтня у різних куточках України Фондом Кличко буде встановлено 20 спортивних майданчиків у загальноосвітніх школах. Таким чином загальна кількість майданчиків сягне 180-ти. Майданчики з’являться на подвір’ях шкіл-переможниць конкурсу «Клич друзів – граймо разом!»
Фонд Кличко 7 вересня визначив школи-переможниці соціальної ініціативи «Клич друзів – граймо разом!». Цей проект триває безперервно вже 11-й сезон і має на меті розвиток базової спортивної інфраструктури для дітей. Відтак кількість встановлених Фондом з 2005 року майданчиків для занять спортом під відкритим небом сягне у 2016-му році 181-го. Проект реалізується за рахунок ресурсів  Фонду та гранту Фундації Coca-Cola на основі спільних цінностей: підтримка молоді й освіти, розвиток місцевих громад, благодійність і суспільна відповідальність. Співпраця Фонду з Coca-Cola триває вже 10 років.

Цьогоріч на портал Фонду my.klitschkofoundation.org  надійшло понад 3500 заявок на встановлення спортивних майданчиків, що є рекордом проекту  за його одинадцятирічну історію та найбільшим показником серед інших проектів Фонду у поточному році. Школи- переможниці представляють різні регіони України – від Нового Роздолу Львівської області до Дружківки Донецької. Але головним критерієм, за яким визначали переможців, було, звичайно, не місце розташування, а, насамперед, кількість людей, які долучилися до підготовки заявки школи та підписали її. Вагомим аргументом також стали переконливість та обгрунтування претендентами необхідності спортивного обладнання саме для цієї школи та прагнення до здорового активного життя і любов до спорту. «Є область, де навіть 3 населені пункти  отримають майданчики, і є районний центр, де відразу дві школи перемогли в конкурсі. Ми вважаємо, що це правильно, оскільки вони були найстараннішими та найактивнішими. Цього року ми обирали переможців за розказану ними історію, оцінюючи ситуацію у школі із забезпеченням спортивним обладнанням і, найбільше, - за кількістю людей, яких вони доєднали до участі, тобто ступінь залучення місцевої громади», - повідомила директор Фонду Кличко Аліна Носенко.
 Список усіх шкіл-переможниць, де будуть встановлені майданчики, оприлюднено на сайті Фонду www.klitschkofoundation.org:
1. Донецька область, м. Дружківка, навчально-освітній заклад №4.
2. Житомирська область, м.Коростень, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9.
3. Запорізька область, м.Кам’янка-Дніпровська, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.
4. Кіровоградська область, Кіровоградський район, с.Аджамка, загальносвітня школа І-ІІІ ступенів.
5. Кіровоградська область, м.Олександрія, навчально-виховний комплекс “Олександрійський колегіум-спеціалізована школа”.
6. Кіровоградська область, м.Олександрія, загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1.
7. Київська область, Макарівський район, с.Лишня, загальноос-вітня школа І-ІІІ ступенів.
8. Київська область, Макарівський район, с.Колонщина, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
9. Львівська область, Дрогобицький район, м.Борислав, Бориславська державна гімназія.
10. Львівська область, м.Новий Розділ, cпеціалізована школа I-III ступенів №4.
11. Миколаївська область, Миколаївський район, с.Михайлівка, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
12. Одеська область, Великомихайлівський район, смт.Цебрикове, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
13. Тернопільська область, смт Козова, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2.
14. Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
15. Харківська область, м.Ізюм, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.
16. Харківська область, м.Зміїв, ліцей №1.
17. Херсонська область, Бориславський район, смт Козацьке, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
18. Херсонська область, Білозерський район, с.Музиківка,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
19. Херсонська область, Білозерський район, с.Кізомис, загальноосвітня школа I-III ступенів.
20. Чернівецька область, Глибоцький район, с. Михайлівка, Михайлівський НВК.
Цікаво, що жоден майданчик не поїде в обласний центр – усі вони дісталися школам у селах та невеликих містечках. «Підтримка проектів, спрямованих на підвищення добробуту місцевих громад, особливо тих, які стосуються молоді та базуються на ініціативі локальних спільнот – один із пріоритетних напрямків діяльності Фундації Coca-Cola в усьому світі», - пояснила Олеся Жулинська, директор зі зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна».
Спортивні майданчики на території шкіл-переможниць конкурсу «Клич друзів – граймо разом!» Фонд планує встановити впродовж місяця, тобто до середини жовтня. Кожне відкриття майданчика буде відбуватися, як і в попередні роки, у формі веселої спартакіади з урочистостями, змаганнями, конкурсами, подарунками. Як показує наш багаторічний досвід, таке відкриття перетворюється на яскраве і незабутнє свято для дітлахів та місцевих громад, слугує чинником їх згуртування, дає натхнення для нових проектів і посилює співпрацю у майбутньому.
Для довідки:
Фонд Кличко – Всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками у серпні 2003 року з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. За 14 років своєї діяльності фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення просвітницьких кампаній. Фонд працює з дітьми шкільного віку, студентами й молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.
www.klitschkofoundation.org.
Фундація Coca-Cola – благодійна організація, заснована 1984 року в США, за допомогою якої Компанія Coca-Cola реалізує свої благодійні проекти у всьому світі. З моменту виникнення Фундація Coca-Cola  надала вже понад 300 млн доларів США на благодійні проекти, головною метою яких є добробут та стійкий розвиток місцевих громад.  Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм.