Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Місцева влада тримає руку на пульсі

На початку робочого тижня, в понеділок, п’ятого вересня 2016 року, голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерій Валентинович Свєшніков провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. В порядку денному були зокрема розглянуті питання: про стан криміногенної ситуації в районі; про роботу районного військового комісаріату та РС ГУ ДСНС та РС ГУ ДСНС за звітний період, та інше. Кам’янсько-Дніпровським відділом поліції зареєстровано 150 заяв та повідомлень, з яких до ЄРДР внесено 32 заяви та повідомлень, де вбачаються ознаки кримінального правопорушення. Також обговорені питання щодо забезпечення загону оборони та роти охорони району, поновлення на військовому обліку військовозобов’язаних осіб.
Також в цей день Валерій Валентович провів робочу зустріч з керівниками місцевих ЗМІ - районного «Радіо Кам’янка» М. Чернявським та регіональної газети «Новини дня» Т. Паламар. Керівництвом районної державної адміністрації, з метою зростання рівня інформативності громадян району, визначена потреба посилення розміщення у місцевих ЗМІ матеріалів про діяльність обласної державної адміністрації, проведення соціально-економічних реформ роз’яснення політики Президента України, Кабінета Міністрів України, дії влади із укріплення оборони області, підтримки Збройних Сил України, збереження миру та безпеки у Запорізькому регіоні, вирішення нагальних проблем міст та районів області.
В другій половині дня поне-ділка голова РДА В.В. Свєшніков спільно з першим заступником голови РДА І.Ф. Зиковою прибули до Великознам’янської сільської ради, де провели зустріч з сільським головою А.К. Кондратенко та депутатським корпусом з питання роз’яснення реформи децентралізації влади. Обговорено порядок створення об’єднаної територіальної громади територій міста Кам’янка-Дніпровська та села Велика Знам’янка.
НД-інфо