Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято Першого дзвоника

7.jpg

У нашій країні щороку 1 вересня відзначається День знань. Згідно Комплексної районної програми оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки від 19.12.2011 р. № 20, Кам’янсько-Дніпровський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в черговий раз приєднався до привітань маленьких школярів зі святом та початком нового шкільного року.<.strong>
В цьому році в рамках акції «Першокласник» до Дня знань, з метою підтримки дітей з багатодітних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей, батьки яких загинули або постраждали, беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, дітей з сімей вимушено переміщених осіб, які у 2016 році пішли до першого класу, заступником голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації К.Г. Альошиною та головою Дніпровської сільської ради В.А. Риболовим, дітлахам були вручені шкільні ранці. Для їх вручення спеціалістами Кам'янсько-Дніпровського РЦСССДМ було запрошено 2 сім’ї вищезазначеної категорії з числа таких, що опинились у складних життєвих обставинах.
Зі святом майбутніх першокласників та їх батьків привітали директори загальноосвітніх шкіл, класні керівники та фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ. У привітанні було наголошено на тому, що держава не залишає поза увагою сім'ї даної категорії населення та надає їм допомогу у вирішенні матеріальних проблем. Наступним етапом у проведенні заходів стало урочисте вручення дошкільнятам шкільних ранців разом з побажанням здоров’я та великих успіхів у навчанні. Також, слід додати, що головою Дніпровської сільської ради, дитині було подаровано набір канцелярського приладдя, необхідного для навчання.
Учасники заходу залишились задоволені проведеним святом та отриманими подарунками, батьки майбутніх школярів висловили свою вдячність організаторам акції.
Кам’янсько-Дніпровський РЦСССДМ